Doprava na akce

Přeprava na veletrhy, výstavy, konference a kongresy.

- Veletrhy

- Výstavy

- Kongresy

- Konference

- Galavečery

- Události a oslavy

- Privátní večírky

 

Náš exkluzivní Sixt Limousine Service transport poskytuje Vám, Vašim hostům a obchodním partnerům neomezenou mobilitu, bez ohledu na to zda, chcete navštívit veletrh, konferenci, festival nebo jinou událost.                            

Pokud se rozhodnete pro službu Sixt Limousine Service, budete mít nepřetržitě k dispozici našeho zkušeného multilinguálního řidiče, aby Vás dopravil na všechny události a schůzky v exkluzivní limuzíně včas.

Pro velké skupiny má Sixt Limousine Service připraven luxusně vybavený minibus a dálkový autobus, který Vám umožní cestovat se stejným komfortem jako v limuzíně.

Služby, které Sixt Limousine Service poskytuje v rámci pronájmu limuzín obnášejí rozšířené služby a funkce, které se postupně stanou nezbytnou nutností. Osobně pocítíte, že jsme posunuli veškeré limity, abychom dosáhli toho, že Sixt Limousine transport pro Vás bude opravdu bezstarostný a naprosto pohodlný.

Přepravní služba určená pro účely veletrhů a kongresů Vás vyzvedne na letišti ( letiště Praha, letiště Václava Havla nebo dalších letištích) a bude plnit úlohu kyvadlové dopravy. Specifikum města není důležité, provezeme Vás napříč každým hlavním městem, jako Praha, Frankfurt, Mnichov, Hamburg, Berlín, Bonn a dalších 600 míst po celém světě. Po Vaší schůzce či prezentaci Vás na Vaši žádost řidič odveze do hotelu a příští den na letiště. Služba Sixt Limousine Service představuje maximální komfort, prvotřídní servis  a dosažení cíle vždy včas.