• cz
  • en

Doprava na akce

Přeprava na veletrhy, výstavy, konference a kongresy.

- Veletrhy

- Výstavy

- Kongresy

- Konference

- Galavečery

- Události a oslavy

- Privátní večírky

 

Náš exkluzivní Sixt Limousine Service transport poskytuje vám, vašim hostům a obchodním partnerům neomezenou mobilitu, bez ohledu na to zda, chcete navštívit veletrh, konferenci, festival nebo jinou událost.                            

Pokud se rozhodnete pro službu Sixt Limousine Service, budete mít nepřetržitě k dispozici našeho zkušeného multilinguálního řidiče, aby vás dopravil na všechny události a schůzky v exkluzivní limuzíně včas.

Pro velké skupiny má Sixt Limousine Service připraven luxusně vybavený minibus a dálkový autobus, který vám umožní cestovat se stejným komfortem jako v limuzíně.

Služby, které Sixt Limousine Service poskytuje v rámci pronájmu limuzín obnášejí rozšířené služby a funkce, které se postupně stanou nezbytnou nutností. Osobně pocítíte, že jsme posunuli veškeré limity, abychom dosáhli toho, že Sixt Limousine transport pro vás bude opravdu bezstarostný a naprosto pohodlný.

Přepravní služba určená pro účely veletrhů a kongresů vás vyzvedne na letišti (letiště Václava Havla nebo na dalších letištích) a bude plnit úlohu kyvadlové dopravy. Specifikum města není důležité, provezeme vás napříč každým hlavním městem, ať už je to Praha, Frankfurt, Mnichov, Hamburg, Berlín, Bonn nebo dalších 600 míst po celém světě. Po vaší schůzce či prezentaci vás na vaši žádost řidič odveze do hotelu a příští den na letiště. Služba Sixt Limousine Service představuje maximální komfort, prvotřídní servis a dosažení cíle vždy včas.