My Sixt zákaznický servis

 

MySixt zákaznický servis

 

Od roku 2004, pod značkou SIXT FULL SERVICE LEASING, obhospodařuje SIXT relativně velkou flotilu 3 000 vozidel v operativním leasingu. Velké zastoupení zde mají vozy značky Volkswagen, Ford či Mercedes-Benz. Některé konkrétní modely zaznamenaly dokonce nebývalý růst zájmu, a to především díky dobré cenové politice SIXT LEASING. Ověřená kvalita služeb SIXT, například ve spojení se značkou Mercedes-Benz, byla odrazovým můstkem v řešení tendru osobní přepravy pro Letiště Praha, nebo dodávkou vozů VW Crafter pro pivovarnické společnosti.

Unikátní službou, kterou SIXT v rámci FULL SERVICE LEASINGU poskytuje, je SIXT MONITOR (www.sixt-monitor.cz) . Umožňuje sledování pohybu vozidel v rámci ČR i v zahraničí v reálném čase. Automatické generování knihy jízd uznatelné pro daňové účely je hlavní součástí softwaru. Samozřejmostí je import dat o čerpání pohonných hmot a rozlišování mezi soukromou a služební jízdou.

SIXT Česká republika se může chlubit několika prestižními cenami, jako například Flotila Award 2009, 2008 – Nejlepší produkt a služba pro leasingové zákazníky v kategorii autopůjčovna, SIXT Award 2007 – nejlepší poskytovatel operativního leasingu, TTG award 2007, druhé místo – nejlepší autopůjčovna v ČR.

A budoucnost? SIXT plánuje i nadále rozvíjet své služby k plné spokojenosti všech zákazníků. Bude důrazně dbát na kvalitu v oblasti produktu krátkodobých i dlouhodobých pronájmů, limousine servisu a samozřejmě v oblasti operativního leasingu. SIXT nehodlá usnout na vavřínech a již nyní chystá širokou škálu novinek a produktů, které jistě ocení každý zákazník.

Nemáte účet MySixt? Zařiďte si Sixt Zákaznickou kartu a užívejte si mnoho výhod.