Sixt Jaguar F-type kabriolet

Pronájem kabrioletů Sixt

Vítr ve vlasech, nebe nad hlavou...

Vyzkoušejte si i vy jízdu luxusním kabrioletem! Ať už plánujete romantickou projížďku jen ve dvou nebo jízdu s kamarády či rodinou, na horké letní dny je kabriolet ideální volbou. Nemusíte ho ale zatracovat ani v chladnějším počasí - naše kabriolety jsou skvěle vybaveny a samozřejmostí je topení a kabina, do které i bez střechy nad hlavou téměř nefouká. Můžete si tak směle vyjet na výlet v jakémkoliv ročním období.

Rezervovat kabriolet

Sixt žena s kabrioletem BMW

Prožitek z jízdy a svoboda - to je kabriolet!

Sami zjistíte, že jízda v kabrioletu je úplně jiným zážitkem než svezení běžným autem. Vemte naše kabrio třeba na víkendový výlet po památkách nebo projížďku po městě a přesvědčte se sami! Víkendový pronájem pro vás máme již za 13 000 Kč.

Jednoduše vyplňte rezervační formulář a zarezervujte si svůj kabriolet co nejdříve.

Rezervační formulář

Rezervovat si můžete také po telefonu na čísle +420 222 324 995 .

Pokud milujete zážitky, tak má pro vás Sixt připravené další zážitkové jízdy. Vychutnat si můžete lahodné bublání motoru stylového krasavce Dodge Challenger RT Scat Pack nebo se provětrat na kanadské luxusní tříkolce CAN-AM SPYDER .

 

Sixt_Ford_Mustang

Nezávazná poptávka

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.