Menu

Naši partneři

 

Emirates logo

 

Klientům společnosti Emirates letících First nebo Business třídou poskytuje autopůjčovna SIXT zdarma službu Sixt limousine service, a to jak při příletu do Prahy, tak i při odletu. Každý cestující s takovouto letenkou má nárok na vlastní vůz s řidičem, který ho odveze do vzdálenosti až 40 km (v ceně letenky) do/z hotelu, nebo domů. Klienty vozíme vozy typu Mercedes-Benz S, Mercedes-Benz E, Audi A6, Škoda Superb, Mercedes-Benz VITO (8 míst), apod.

 

Raiffeisen Bank VIP Premium club logo

 

Zaplaťte vybranou platební kartou Raiffeisen Bank a získejte slevu 20 % nebo upgrade zdarma na pronájmy vozidel autopůjčovny Sixt v České republice. Dále můžete využít slevu 15 % na služby Sixt Limousine Service v rámci České republiky nebo 5 % slevu na půjčovné vozidla v zahraničí. Pro uplatnění slevy je nutná rezervace předem na e-mailu reservation@sixt.cz  Sleva není dostupná on-line.

 

Hilton logo

 

Sixt je celosvětový partner Honors Hilton ® Points & Miles. Partnerství mezi Hiltonem, jedním z nejznámějších světových hotelových řetězců a autopůjčovnou Sixt, předním evropským poskytovatelem služeb mobility, představuje vysokou úroveň pohodlí a kvalitní služby pro naše zákazníky.

 

ČSA Czech Airlines logo

 

ČSA a Sixt pojí dlouholeté trvající partnerství, která má jediný cíl: poskytnout společným zákazníkům vynikající služby za speciální sazby. Autopůjčovna Sixt nabízí členům OK Plus programu slevy na pronájmy vozidel a možnost načítání mílí.

 

autoturist-logo

 

Cestovní kancelář AUTOTURIST zprostředkovává pronájmy u autopůjčovny SIXT na služební cesty i dovolené po celém světě. Byla založena již v roce 1967 a je tedy v současnosti druhou nejstarší nepřetržitě existující cestovní kanceláří v České republice. Je aktivním členem Asociace cestovních kanceláří ČR. CK Autoturist zajišťuje: zahraniční a tuzemské zájezdy, letenky, autobusové i vlakové jízdenky a lodní trajekty, lázeňské a wellness pobyty, pobyty pro školy i skupiny, služební cesty, individuální zájezdy na přání, cestovní pojištění, vstupenky na kulturní představení a sportovní akce,prodej dálničních známek pro ČR i zahraničí, prodej asistenčních karet ÚAMK, prodej karnet CPD.

 
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací