+420 22 23 24 995 Rezervovat

Věrnostní programy

Emirates logo
Klientům společnosti Emirates letících First nebo Business třídou poskytuje autopůjčovna SIXT zdarma službu Sixt limousine service, a to jak při příletu do Prahy, tak i při odletu. Každý cestující s takovouto letenkou má nárok na vlastní vůz s řidičem, který ho odveze do vzdálenosti až 40 km (v ceně letenky) do/z hotelu, nebo domů. Klienty vozíme vozy typu Mercedes-Benz S, Mercedes-Benz E, Audi A6, Škoda Superb, Mercedes-Benz VITO (8 míst), apod.
 
RB Premium VIP club logo
Zaplaťte vybranou platební kartou Raiffeisen Bank a získejte slevu 20% nebo upgrade zdarma na pronájmy vozidel autopůjčovny Sixt v České republice. Dále můžete využít slevu 15% na služby Sixt Limousine Service v rámci České republiky nebo 5% slevu na půjčovné vozidla v zahraničí. Pro uplatnění slevy je nutná rezervace předem na e-mailu reservation@sixt.cz  Sleva není dostupná on-line.
 
Hilton logo
Sixt je celosvětový partner HHonors Hilton ® Points & Miles. Partnerství mezi Hiltonem, jedním z nejznámějších světových hotelových řetězců a autopůjčovnou Sixt, předním evropským poskytovatelem služeb mobility, představuje vysokou úroveň pohodlí a kvalitní služby pro naše zákazníky.
 
ČSA logo
ČSA a Sixt pojí dlouholeté trvající partnerství, která má jediný cíl: poskytnout společným zákazníkům vynikající služby za speciální sazby. Autopůjčovna Sixt nabízí členům OK Plus programu slevy na pronájmy vozidel a možnost načítání mílí.
 
UTA logo
UTA - specialista na palivové a servisní karty.
Jsme jednou z vedoucích společností v oboru a na naše služby se můžete spolehnout po celé Evropě více než 50 let. Nabízíme vám služby počínaje tankováním přes mýto až po další doplňkové služby.
 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací