Menu
Limusine menu

Transfery

Přeprava osob na letiště Praha/hlavní nádraží Praha

Transfery Praha vlakové nádraží/ Praha letiště (letiště Václava Havla)

 

Firma Sixt poskytuje:

- Přeprava na / z vlakové nádraží

- Přeprava na / z letiště

- Přeprava zavazadel

- Přeprava i více osob

 

Vítejte v naší  službě SIXT LIMOUSINE transfer. Náš důvěryhodný transfer na / z vlakového nádraží v Praze nebo transfery z letiště Praha (letiště Václava Havla v Praze) Vám, Vašim hostům a Vašim obchodním partnerům nabízí optimální komfort, příjemnou atmosféru a prvotřídního řidiče v exklusivní limuzíně.

Pokud jste zažádal o tzv. PICK UP servis, budete uvítáni v prostoru příletu či příjezdu naším zkušeným řidičem, který disponuje znalostí několika cizích jazyků a bude mít u sebe viditelně psanou Vaši jmenovku. Odtud Vás dopraví na Vaši schůzku, do centra nebo na jinou adresu dle Vašich požadavků. Nejrychlejší možnou cestou.

Nabídku vozidel, s osobním řidičem, které jsou Vám k dispozici v rámci Sixt limousine Service, můžete najít ZDE.  

Bez ohledu na to, zda chcete využít službu PICK UP a cesty zpět pro Vás, Vaše hosty či klienty, náš spolehlivý letištní transfer zajistí, že vždy dorazíte na místo určení včas, bezpečně a odpočatí.

Pokud cestujete sami, možná budete mít potřebu pracovat v zadní části našeho vozu. Nebo možná cestujete s kolegy nebo obchodními partnery v našem moderním voze značky Mercedes nebo Audi. V tomto ohledu, naše limuzíny a business class autobusy mohou být využity jako kyvadlová doprava či koordinovat transfer velkého počtu osob. To vše díky našemu profesionálnímu servisu řidičů od SIXTu.

Možná si budete přát prohlídku po okolí a památkách při cestě na letiště Václava Havla/vlakové nádraží Praha nebo z letiště Praha/vlakové nádraží Praha do hotelu. V tom případě požádejte o flexibilní transfer.

 

 

 transfer-Praha-Sixt

 


+420 777 333 553

Multilinguální profesionální řidiči. Prémiový vozový park.
Auto s řidičem

Využijte služby "Auto s řidičem" a nechte se levně dopravit k Vašemu odletu. Využijte tuto službu také pro Vaše pracovní cesty, delegace nebo VIP návštěvy. Řidiči Sixt Limousine jsou vyškoleni pro jízdu v kolonách diplomatických vozidel, pro jízdu v komplikovaných dopravních situacích, nebo pro řízení vozu dokonce i ve velmi ztížených povětrnostních podmínkách. Spolehněte se na Sixt Limousine Service a budete ve své destinaci včas vyzvednuti a bezpečně přepraveni. Sixt Limousine Service Vám nahradí i Vaše oblíbené taxi. Budete překvapeni příznivou cenou.