Menu
Limusine menu

Pronájem řidiče

Sixt Limousine Service - pronájem řidiče

Osobní řidič - luxusní služba s Vaším vlastním vozem od SIXTu.

 

Chcete využít Váš čas efektivně tím, že si připravíte podklady na schůzku, vyřídíte telefonáty, prostudujete dokumenty, nebo jen chcete relaxovat a – pokud možno – to vše ve Vašem vlastním voze?

 

Služba Sixt limousine má pro Vás to pravé řešení. Naše služba – osobní řidič -  Vám umožní využít našeho zkušeného, spolehlivého a profesionálního řidiče. Můžete si pronajmout řidiče na základě hodinové sazby, na několik dní nebo dokonce několik měsíců. Naši řidiči jsou obeznámeni se všemi typy aut a pracují uvážlivě a s maximální precizností.

 

Naši školení řidiči mají perfektní znalost etikety a univerzální jazykové dovednosti. Budete ohromeni jejich spolehlivostí, diskrétností a profesionální úrovní.

 

Náš řidič Vás dopraví do Vámi zvolené destinace rychle, bezpečně a stylově.

 

pronájem-auta-s-řidičem

Auto s řidičem

Využijte služby "Auto s řidičem" a nechte se levně dopravit k Vašemu odletu. Využijte tuto službu také pro Vaše pracovní cesty, delegace nebo VIP návštěvy. Řidiči Sixt Limousine jsou vyškoleni pro jízdu v kolonách diplomatických vozidel, pro jízdu v komplikovaných dopravních situacích, nebo pro řízení vozu dokonce i ve velmi ztížených povětrnostních podmínkách. Spolehněte se na Sixt Limousine Service a budete ve své destinaci včas vyzvednuti a bezpečně přepraveni. Sixt Limousine Service Vám nahradí i Vaše oblíbené taxi. Budete překvapeni příznivou cenou.