Menu
Limusine menu

Auta na svatbu

Pronájem aut na svatbu.

Svatební vozy - půjčovna aut na svatbu

Plánujete či organizujete svatbu ? Autopůjčovna Sixt má k dispozici luxusní svatební vozy. V rámci této služby zajistíme také výzdobu svatebního vozu. 

Ať už plánujete svatbu v Praze či v jiném městě, autopůjčovna Sixt je tu pro Vás a splní Vám jakékoliv přání. Výhodou autopůjčovny Sixt je, že je schopna Vám nabídnout pronájem svatebního vozu i s řidičem. Autopůjčovna Sixt Vám zaručí, že naši profesionální řidiči ovládají jak umění řízení vozidla, tak společenské etikety. Přesvědčte se o tom sami a prožijte svůj svatení den s vozy Sixt! 

 

Auto-na-svatbu

Auto s řidičem

Využijte služby "Auto s řidičem" a nechte se levně dopravit k Vašemu odletu. Využijte tuto službu také pro Vaše pracovní cesty, delegace nebo VIP návštěvy. Řidiči Sixt Limousine jsou vyškoleni pro jízdu v kolonách diplomatických vozidel, pro jízdu v komplikovaných dopravních situacích, nebo pro řízení vozu dokonce i ve velmi ztížených povětrnostních podmínkách. Spolehněte se na Sixt Limousine Service a budete ve své destinaci včas vyzvednuti a bezpečně přepraveni. Sixt Limousine Service Vám nahradí i Vaše oblíbené taxi. Budete překvapeni příznivou cenou.