Prohlídky města s průvodcem

Exkurze městem

Využijte službu Sixt Limousine auto s řidičem a podnikněte příjemný poznávací výlet nebo jen prohlídku města.

 

Prohlídka města

Poznávací výlet

Exkurze po přilehlých oblastech

Několikadenní výlet

 

Vítejte ve službě Sixt Limousine Service–  prohlídka města!

Naše prvotřídní a pohodlná přepravní služba Sixt Limousine Service nabízí mnohem více než jen konvenční prohlídku města. Není důležité,  zda máte zájem o tuto službu v Praze, Londýně, Berlíně či Paříži – naše služba je opět k dispozici po celém světě. Řidiči Sixt Limousine jsou zkušení, multilinguální řidiči, kteří jsou - což je nejdůležitější – znalí místních poměrů, jsou Vám plně k dispozici během celého pobytu či poznávacího výletu a jsou připraven Vás dopravit ve Vaší Sixt limuzíně, popřípadě minibusu (pokud se jedná o větší skupinu) na nejkrásnější místa v okolí, která se zde nachází. Sixt Limousine řidiči se s Vámi podělí o informace o místních zajímavostech a zákoutích, která stojí za to vidět, zatímco se budete kochat výhledem z okénka Vaší luxusní Sixt limuzíny či minibusu.

S touto službou Sixt Limousine Service si takto můžete zpestřit Váš transfer a požádat o auto s řidičem za účelem prohlídky města.

Samozřejmě si můžete přizpůsobit plán cesty Vaším momentálním potřebám. Tato služba Sixt Limousine je také poskytována jako dárek nebo je možno ji využít na celý víkend.  Je to způsob zpestření cesty mezi městy, přetvoření nudné služební cesty nebo transferu na příjemný poznávací výlet v luxusním autě. Sklenka šampaňského ?  Vyslechnout si informace o nejkrásnějších monumentech Prahy nebo jiného města si můžete i v případě nepříznivého počasí. Naši školení Sixt Limousine řidiči jsou rádi, že mohou být Vašimi privátními šoféry a jsou Vám k dispozici jako služba na dovolené pro různorodé poznávací zájezdy po městech.

Před každým výletem proberete se svým Sixt Limousine řidičem, co byste rádi ve městě viděli a jaká místa jste již navštívili. Co byste si neměli nechat ujít, kde pořídíte nejhezčí snímky - to vše Vám náš Sixt Limousine řidič poradí a provede Vás. Samozřejmě se můžete spolehnut na doporučení našeho řidiče a jeho důkladných znalostí města, ve kterém osobně žije.

 

Exkluzivně: Sixt Limousine Service speciálně pro účel poznávacího výletu se Sixt Limousine multilinguálním řidičem.

 

Vaše individuální přání - auto s řidičem.

Chcete vědět všechny tajné tipy? Náš řidič je všechny zná a všude Vás provede.