• cz
  • en

Prohlídky města s průvodcem

Exkurze městem

Využijte službu Sixt Limousine auto s řidičem a podnikněte příjemný poznávací výlet nebo jen prohlídku města.

 

Prohlídka města

Poznávací výlet

Exkurze po přilehlých oblastech

Několikadenní výlet

 

Vítejte ve službě Sixt Limousine Service–  prohlídka města!

Naše prvotřídní a pohodlná přepravní služba Sixt Limousine Service nabízí mnohem více než jen konvenční prohlídku města. Není důležité, zda máte zájem o tuto službu v Praze, Londýně, Berlíně či Paříži – naše služba je opět k dispozici po celém světě. Řidiči Sixt Limousine jsou zkušení, multilinguální řidiči, kteří jsou - což je nejdůležitější – znalí místních poměrů, jsou vám plně k dispozici během celého pobytu či poznávacího výletu a jsou připraven vás dopravit ve vaší Sixt limuzíně, popřípadě minibusu (pokud se jedná o větší skupinu) na nejkrásnější místa v okolí, která se zde nachází. Sixt Limousine řidiči se s vámi podělí o informace o místních zajímavostech a zákoutích, která stojí za to vidět, zatímco se budete kochat výhledem z okénka vaší luxusní Sixt limuzíny či minibusu.

S touto službou Sixt Limousine Service si takto můžete zpestřit váš transfer a požádat o auto s řidičem za účelem prohlídky města.

Samozřejmě můžete přizpůsobit plán cesty vaším momentálním potřebám. Tuto službu Sixt Limousine můžete věnovat i jako dárek nebo je možno ji využít na celý víkend.  Je to způsob zpestření cesty mezi městy, přetvoření nudné služební cesty nebo transferu na příjemný poznávací výlet v luxusním autě. Sklenka šampaňského? Vyslechnout si informace o nejkrásnějších monumentech Prahy nebo jiného města si můžete i v případě nepříznivého počasí. Naši školení Sixt Limousine řidiči jsou rádi, že mohou být vašimi privátními šoféry a jsou vám k dispozici jako služba na dovolené pro různorodé poznávací zájezdy po městech.

Před každým výletem proberete se svým Sixt Limousine řidičem, co byste rádi ve městě viděli a jaká místa jste již navštívili. Co byste si neměli nechat ujít, kde pořídíte nejhezčí snímky - to vše vám náš Sixt Limousine řidič poradí a provede vás. Samozřejmě se můžete spolehnut na doporučení našeho řidiče a jeho důkladných znalostí města, ve kterém osobně žije.

 

Exkluzivně: Sixt Limousine Service speciálně pro účel poznávacího výletu se Sixt Limousine multilinguálním řidičem.

 

Vaše individuální přání - auto s řidičem.

Chcete vědět všechny tajné tipy? Náš řidič je všechny zná a všude vás provede.