Menu
Limusine menu

Transfery Praha letiště

Transfery z letiště Václava Havla v Praze

Stylové přílety a odlety se SIXTem

 

- Přeprava na/z letiště Václava Havla v Praze

- Přeprava zavazadel

- Přeprava velkého počtu osob

 

Služba SIXT limousine má mnohaletou zkušenost v přepravě cestujících jak na letiště, tak z letiště. Naše vozy absolvovaly transfery na všechna velká letiště včetně mezinárodních, např. Mnichov, Hamburg Fuhlsbuttel, Frankfurt, Dusseldorf International, Cologne/Bonna Berlin Tagel. Firma Sixt je známá na všech leteckých terminálech velkých letišť, včetně letiště Václava Havla v Praze.

Pokud máte více zavazadel, není nutno si dělat starosti: naše luxusní minivany jsou Vám kdykoliv k dispozici. Naši řidiči jsou velmi spolehliví a poskytnou Vám transfer před i po Vašem pobytu bez toho, abyste se museli čehokoliv obávat. Využijte efektivně Váš čas nebo jen relaxujte. Auto s řidičem je velice praktické.

V případě vyzvednutí na letišti Václava Havla v Praze - pokud si budete přát – na Vás řidič Sixt Limousine bude čekat s Vaší jmenovkou v prostoru příletu. Samozřejmostí je také převzetí Vašich zavazadel a co nejrychlejší a nejkratší cesta na Vámi určené místo. 

Denní tisk a minerální voda jsou v našich vozech samozřejmostí.

 

 

transfery-praha-letiste-Sixt

 

Auto s řidičem

Využijte služby "Auto s řidičem" a nechte se levně dopravit k Vašemu odletu. Využijte tuto službu také pro Vaše pracovní cesty, delegace nebo VIP návštěvy. Řidiči Sixt Limousine jsou vyškoleni pro jízdu v kolonách diplomatických vozidel, pro jízdu v komplikovaných dopravních situacích, nebo pro řízení vozu dokonce i ve velmi ztížených povětrnostních podmínkách. Spolehněte se na Sixt Limousine Service a budete ve své destinaci včas vyzvednuti a bezpečně přepraveni. Sixt Limousine Service Vám nahradí i Vaše oblíbené taxi. Budete překvapeni příznivou cenou.