Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí 18. lis 12:30 Vrácení 20. lis 08:30

Půjčovna dodávek SIXT 

SIXT autopůjčovna nabízí nejlevnější pronájem dodávek a užitkových vozidel s nákladním prostorem.

Ceny už od 750 Kč/den.

Dodávky, ve kterých odvezete třeba nákup z IKEA, nebo pohodlně naložíte 5 kanoí a vyrazíte s kamarády na vodu. V našem autoparku najdete vždy ty nejnovější vozy prověřených značek (VW Crafter, Ford Transit a další) průměrné stáří aut je 6 měsíců - spolehlivost zaručena! Autopůjčovna SIXT vám navíc udělá cenu na míru.

Pro rezervaci volejte +420 22 23 24 995 (Po-Ne 8:00-16:30hod) nebo pište na reservation@sixt.cz a půjčte si dodávku u Sixtu ještě dnes. Můžete také využít online rezervační systém a vybrat si vhodný užitkový vůz přesně pro váš náklad.

Nezávazně poptat

Dodávka pronájem Sixt

Vyberte si dodávku podle velikosti

Mobilita a kvalita

Stěhujete se nebo potřebujete něco převézt? Vlastní dodávku nemáte a kamarádi nemají čas? Půjčte si dodávku u Sixtu! Jsme vaše půjčovna dodávek nejen pro Prahu a okolí. Ceny už od 750 Kč za den! Neomezené kilometry a pojištění v ceně. U autopůjčovny SIXT nenajdete žádné skryté poplatky. Sami si také zvolíte délku pronájmu, jaká vám vyhovuje - krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem, nebo auto na víkend? Žádný problém!

(V ceně pronájmu není zahrnuto bezplatné poskytnutí náhradního vozu, včetně případů poruchy.)

Chcete vědět více?

Dodávky stěhování Sixt
Dodávky_XXL

Tipy a informace k pronájmu dodávek Sixt

Illustration picture

Výhody Sixt

Autopůjčovna Sixt má více než 100leté zkušenosti s půjčováním aut a dodávek. V Německu půjčujeme i 7,5tunové dodávky a nákladní auta. V České republice – v Praze na pobočce Hlavní nádraží – jsou dostupné dodávky se stářím do 18 měsíců a nájezdem do 100 000 km - klienti tak mají jistotu, že si půjčují nové a spolehlivé auto a s nákladem dojedou v pořádku. Každé auto má navíc v ceně pronájmu NONSTOP silniční asistenci.
Illustration picture

Kilometry v ceně

Ujeté kilometry v dodávce jsou v ceně nájmu. Náklad si tak můžete dovézt, kamkoli potřebujete, bez omezení nájezdu (výjimkou jsou sjednané specifické podmínky pronájmu).
Illustration picture

GPS

Vozy jsou obvykle vybaveny HF sadou nebo technologií Bluetooth. K dodávce vám také zdarma půjčíme navigaci.
Illustration picture

Háky a popruhy

K dodávkám lze také zapůjčit stěhovací popruhy (kurty), háky, gumycuky. V rámci pronájmu dodávky vám můžeme zajistit i rudlík nebo příruční vozík. Na stěhování v dodávce je vhodné přibalit například staré deky, pro zjednodušení posunu stěhovaného nákladu (například krabic) po podlaze dodávky. Pro balení a stěhování drobných věcí se nejlépe hodí pevné banánové krabice, nebo si můžete pořídit krabice určené speciálně k tomuto účelu (seženete například v hobbymarketech).
Illustration picture

Lodě a kajaky

Dodávky Sixt jsou oblíbené i u vodáků. Jejich zavazadlový prostor se skvěle hodí pro převoz kanoí nebo kajaků. V případě nepřízně počasí se pak z dodávky stává ideální nouzové útočiště. Jedete na vodu ve větší skupině? Sixt doporučuje například kombinaci pronájmu nákladní dodávky typu Peugeot Boxer a vícemístného vozu typu Mercedes Vito.
Illustration picture

Hodinové pronájmy

Individuální kalkulace SIXT i pro hodinové pronájmy (například stěhování nábytku z IKEA nebo nákupů v hobbymarketu).
Illustration picture

Parkování

Při jízdě s dodávkou je třeba dbát zvýšené pozornosti na délku dodávky, zejména při parkování a couvání. Pokud si nejste při manévrování jisti, je dobré požádat spolujezdce, aby vám asistoval a ukazoval vzdálenost od překážek.
Illustration picture

Řidičský průkaz

Na všechny dodávky SIXT vám stačí řidičák skupiny B (řidičský průkaz na osobní vozidlo).
Illustration picture

Prostor posádky a nákladu

Dodávky SIXT mají vždy pevně oddělený prostor pro posádku (obvykle 3 osoby) a prostor pro náklad. Nákladní prostor dodávky není prosklený (případné průhledy jsou zalepeny) - vy i váš náklad jste celou dobu v bezpečí.
Illustration picture

Depozit

Při pronájmu dodávky budete požádáni o složení depozitu bezhotovostní platbou (kreditní karta, bankovní karta s možnost předautorizace částky depozitu, bankovní převod).
Illustration picture

Přistavení

Dodávku SIXT si můžete převzít/vrátit primárně na pobočce Praha - Hlavní nádraží. Během pronájmu vám nabízíme možnost parkování vlastního vozu v prostorech půjčovny Sixt. Máte to k nám daleko? Nabízíme i přistavení dodávky na místo dle vašich požadavků.
Illustration picture

Slevy

Cena dodávky se odvíjí od termínu a délky pronájmu, (může být zohledněn i počet ujetých kilometrů, bude-li extrémní). Na dlouhodobé souvislé pronájmy a pravidelné pronájmy poskytuje autopůjčovna SIXT výhodné podmínky a slevy. Kontaktujte nás na reservation@sixt.cz a my vám připravíme nabídku pronájmu dodávky přímo na míru.
Illustration picture

Cesty do zahraničí

Autopůjčovna SIXT nabízí i přeshraniční pronájmy dodávek, včetně zajištění dálniční známky pro jízdu dodávkou v zahraničí.
Illustration picture

Nájemní smlouva

Nájemní smlouva je uzavírána na pobočce, při složení depozitu a předložení alespoň dvou platných osobních dokladů k identifikaci nájemce.

 

Nezávazná poptávka

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.