Menu
Sixt rent a caravan

Pronájem karavanů od Sixtu

Půjčovna karavanů

Autopůjčovny Sixt mají novinku! Nově vám přinášíme pronájem karavanů pod názvem SIXT RENT A CARAVAN. Pronajímáme zcela nové obytné vozy roku výroby 05/2021, neponičená, hygienicky čistá auta. Najdete u nás v první řadě obytné vozy značek Adria Matrix a Hobby Vantana Ontour. V případě vyčerpaných kapacit u těchto modelů nabízíme i další typy obytných vozů Carado a Hymer. Vybrat si můžete dle svých preferncí provedení s automatickou nebo manuální převodovkou. Podrobnější informace k jednotlivým typům najdete zde:

 

Adria Matrix- automatická převodovka Hobby Vantana - manuální převodovka Adria Matrix - manuální převodovka

 

Autopark SIXT má pro vás velký výběr karavanů pro 4 osoby, ale i větších obytných aut pro rodinu např. Adria Matrix Automat, ve kterém se pohodlně vyspí 2 dospělí a 3 děti. Ceny se pohybují mimo sezónu (říjen - květen) od 2 200 Kč/den vč. DPH , v hlavní sezóně od 3 900 Kč/den vč. DPH .

Co u nás v tuto chvíli nenajdete jsou klasické přívěsy, chystáme je ale v budoucnu do nabídky zařadit také, tak se můžete těšit!

Sixt_caravan_Matrix sezeni m

Ostatní doplňky a služby

Chcete si ke svému karavanu půjčit i další doplňky? Není problém! Součástí pronájmu může být výbava do kempu, kempingové židličky, nádobí, náhradní plynová bomba nebo dokonce markýza na voze. Na přání vám zapůjčíme také lůžkoviny. (Na praní prádla spolupracuje SIXT s hotelem Hilton v Praze.) V FAQ karavany najdete odpovědi na nejčastější otázky týkající se půjčení obytných vozů.

Výbava obytného vozu záleží na konkrétním termínu a požadavku zákazníka, na každou objednávku tak vytvoříme nabídku na míru: automat/manuál, počet osob, termín, požadavky na výbavu a doporučíme řešení. Máte zájem o pronájem karavanu? Kontaktujte, prosím, rezervační oddělení SIXT reservation@sixt.cz a sdělte nám požadavky na termín a počet osob nebo využijte rezervační formulář. My vám poté pomůžeme vybrat ten nejvhodnější model právě pro vás.

Volné termíny

Obytná auta od SIXTu jsou k převzetí na pobočce SIXT Praha Hlavní nádraží . A to i přesto, že některé obytné vozy jsou pronajímány ve spolupráci s ověřenými partnery, vše je zajištěno na Hlavním nádraží v Praze . Po celou dobu pronájmu karavanu máte u nás také PARKOVÁNÍ ZDARMA - svoje osobní auto můžete zanechat na parkovišti SIXTu. Po vrácení obytného vozu si ho zde jednoduše vyzvednete.

Rezervovat karavan

Sixt_caravan_matrix_obyvak m

Karavanů má pro vás SIXT celou škálu

 

Nabídneme vám vůz dle dostupnosti přesně na míru vašich požadavků. Dokonce zařídíme pro SIXT zákazníky i menší dvoumístné karavany. Základní flotilu karavanů tvoří značka ADRIA.

Fotografie byly použity za laskavého svolení p. M. Hulína z Airway Net, Hládkov 12, Praha 6, smluvního partnera SIXT RENT A CARAVAN.

Kolik vlastně tento luxus a pohodlí stojí?

Podívejte se na náš ceník. Ceny jsou uvedeny za den, v Kč, vč. DPH.

Naše vozy pravidelně ionizujeme, to sice zvyšuje denní cenu pronájmu, ale zdraví našich zákazníků je na prvním místě.

Potřebujete poradit? Chcete karavan na celé léto nebo jej chcete používat jako chatu delší dobu? Napište nám na reservation@sixt.cz, rádi vám zodpovíme vaše dotazy nebo navrhneme individuální cenu.

Pro nájemce karavanů SIXT je kontaktní telefon uveden vždy v dokladech ve vozidle a tento je dostupný celý týden vč. telefonního mobilního čísla.

Ceny zahrnují:

  • Povinné ručení, havarijní pojištění
  • Non-stop asistenční linka
  • Dálniční známky ČR (na vyžádání CH a AT)
  • Plně vybavená koupelna, kuchyň a ložnice
  • Plný zásobník vody
  • Plná nádrž paliva
  • Vybavené chemické WC vč. speciálního toaletního papíru
  • 2x PROPAN bomba
  • Prodlužovací kabel, vyrovnávací klíny do terénu
  • Předání vozu na Sixt pobočce v centru Prahy

* Při pronájmu kratším jak 6 dní je účtování servisní poplatek ve výši 1 500Kč. Minimální délka pronájmu jsou 4 dny. Pronájem na dobu 3 dnů a méně je také možný, ale není standartní, proto vám budeme také účtovat servisní poplatek. Výše tohoto poplatku (1500Kč-2500Kč) závisí na sezoně. Více informací na reservation@sixt.cz nebo vyplňte rezervační formulář.

Rezervovat karavan

Hlavní sezóna - měsíce v roce 06, 07, 08, 09

Typ vozu 1 - 10 dní 11 a více dní
Adria Matrix AUTOMAT 4 300 Kč / den 4 000 Kč / den
Adria Matrix MANUAL 4 300 Kč / den 4 000 Kč / den
Hobby Vantana MANUAL 3 900 Kč / den 3 300 Kč / den

Mimo sezóna - měsíce v roce 11, 12, 01, 02

Typ vozu 1 - 10 dní 11 a více dní
Adria Matrix AUTOMAT 2 500 Kč / den 2 300 Kč / den
Adria Matrix MANUAL 2 500 Kč / den 2 300 Kč / den
Hobby Vantana MANUAL 2 500 Kč / den 2 300 Kč / den

Mezi sezóna - měsíce v roce 10, 03, 04, 05

Typ vozu 1 - 10 dní 11 a více dní
Adria Matrix AUTOMAT 3 000 Kč / den 2 900 Kč / den
Adria Matrix MANUAL 3 000 Kč / den 2 900 Kč / den
Hobby Vantana MANUAL 2 700 Kč / den 2 500 Kč / den
Ceny jsou orientační, uvedeny vč. DPH.

Jaké služby nabízíme?

Illustration picture

Kilometry

Základní limit je průměrně 250 km/den. Maximální denní nájezd ale není omezen - můžete si celkové kilometry rozložit tak, jak potřebujete. Pokud by vám limit nestačil, rádi vám uděláme individuální kalkulaci nájezdu přesně na míru.
Illustration picture

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Postaráme se o vás tak, jak jste u Sixtu zvyklí. Naše asistenční služba vám pomůže s každou nepříjemností, ať už je to výměna pneumatiky nebo porucha na autě. V ČR i v zahraničí.
Illustration picture

DÁLNICE

Dálniční známku pro ČR máte v ceně. Míříte do zahraničí? Dejte vědět, rádi známku vyřídíme předem za vás (cena známky + servisní poplatek 500 Kč). Další informace k dálničním poplatkům v zahraničí: https://tolls.eu/cs/ https://www.adac.de/reise_freizeit/maut/default.asp
Illustration picture

CAMPING

Součástí výbavy je skládací stůl a 4 polohovací židle. Pro vaření máte k dispozici rezervní plynovou bombu a kuchyň plně vybavenou nádobím. Hodit se může i prodlužovací kabel a vyrovnávací klíny do terénu. Vaše kempování v karavanu bude dobrodružné i komfortní zároveň.
Illustration picture

PARKOVÁNÍ A PŘISTAVENÍ KARAVANU

Svůj vůz můžete během pronájmu ZDARMA parkovat v areálu Sixt na Hlavním nádraží v Praze. Nechce se vám do Prahy? Rádi vám karavan přivezeme až domů! Cena za přistavení bude domluvena individuálně podle konkrétních požadavků.
Illustration picture

HYGIENICKÉ ZÁZEMÍ

Karavan má vlastní samostatný sprchový kout a toaletu s umyvadlem. Součástí vybavení je i speciální chemie do toalety a speciální toaletní papír. Myslíme na vaše pohodlí za každé situace.
Illustration picture

FAQ

Časté dotazy, aneb co vás nejvíce zajímá 
Sixt FAQ karavany.
Illustration picture

Plánování

Máme pro vás dobré tipy a rady, kam s karavanem vyrazit - tábořiště, kempy, trasy - to vše na jednom místě
Sixt rady a tipy pro karavany

Rezervační formulář

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.


 
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů správcem těchto www za účely uvedenými v dokumentu Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací