Sixt rent a caravan

Pronájem karavanů od Sixtu

Půjčovna karavanů

Autopůjčovny Sixt mají novinku! Nově vám přinášíme pronájem karavanů pod názvem SIXT RENT A CARAVAN. Pronajímáme zcela nové obytné vozy roku výroby 05/2021, neponičená, hygienicky čistá auta. Najdete u nás v první řadě obytné vozy značek Adria Matrix a Hobby Vantana Ontour. V případě vyčerpaných kapacit u těchto modelů nabízíme i další typy obytných vozů Carado a Hymer. Vybrat si můžete dle svých preferncí provedení s automatickou nebo manuální převodovkou. Podrobnější informace k jednotlivým typům najdete zde:

 

Adria Matrix- automatická převodovka Hobby Vantana - manuální převodovka Adria Matrix - manuální převodovka

 

Autopark SIXT má pro vás velký výběr karavanů pro 4 osoby, ale i větších obytných aut pro rodinu např. Adria Matrix Automat, ve kterém se pohodlně vyspí 2 dospělí a 3 děti. Ceny se pohybují mimo sezónu (říjen - květen) od 2 200 Kč/den vč. DPH , v hlavní sezóně od 3 900 Kč/den vč. DPH .

Co u nás v tuto chvíli nenajdete jsou klasické přívěsy, chystáme je ale v budoucnu do nabídky zařadit také, tak se můžete těšit!

Sixt_caravan_Matrix sezeni m

Ostatní doplňky a služby

Chcete si ke svému karavanu půjčit i další doplňky? Není problém! Součástí pronájmu může být výbava do kempu, kempingové židličky, nádobí, náhradní plynová bomba nebo dokonce markýza na voze. Na přání vám zapůjčíme také lůžkoviny. (Na praní prádla spolupracuje SIXT s hotelem Hilton v Praze.) V FAQ karavany najdete odpovědi na nejčastější otázky týkající se půjčení obytných vozů.

Výbava obytného vozu záleží na konkrétním termínu a požadavku zákazníka, na každou objednávku tak vytvoříme nabídku na míru: automat/manuál, počet osob, termín, požadavky na výbavu a doporučíme řešení. Máte zájem o pronájem karavanu? Kontaktujte, prosím, rezervační oddělení SIXT reservation@sixt.cz a sdělte nám požadavky na termín a počet osob nebo využijte rezervační formulář. My vám poté pomůžeme vybrat ten nejvhodnější model právě pro vás.

Volné termíny

Obytná auta od SIXTu jsou k převzetí na pobočce SIXT Praha Hlavní nádraží . A to i přesto, že některé obytné vozy jsou pronajímány ve spolupráci s ověřenými partnery, vše je zajištěno na Hlavním nádraží v Praze . Po celou dobu pronájmu karavanu máte u nás také PARKOVÁNÍ ZDARMA - svoje osobní auto můžete zanechat na parkovišti SIXTu. Po vrácení obytného vozu si ho zde jednoduše vyzvednete.

Rezervovat karavan

Sixt_caravan_matrix_obyvak m

Karavanů má pro vás SIXT celou škálu

 

Nabídneme vám vůz dle dostupnosti přesně na míru vašich požadavků. Dokonce zařídíme pro SIXT zákazníky i menší dvoumístné karavany. Základní flotilu karavanů tvoří značka ADRIA.

Fotografie byly použity za laskavého svolení p. M. Hulína z Airway Net, Hládkov 12, Praha 6, smluvního partnera SIXT RENT A CARAVAN.

Kolik vlastně tento luxus a pohodlí stojí?

Podívejte se na náš ceník. Ceny jsou uvedeny za den, v Kč, vč. DPH.

Naše vozy pravidelně ionizujeme, to sice zvyšuje denní cenu pronájmu, ale zdraví našich zákazníků je na prvním místě.

Potřebujete poradit? Chcete karavan na celé léto nebo jej chcete používat jako chatu delší dobu? Napište nám na reservation@sixt.cz, rádi vám zodpovíme vaše dotazy nebo navrhneme individuální cenu.

Pro nájemce karavanů SIXT je kontaktní telefon uveden vždy v dokladech ve vozidle a tento je dostupný celý týden vč. telefonního mobilního čísla.

Ceny zahrnují:

  • Povinné ručení, havarijní pojištění
  • Non-stop asistenční linka
  • Dálniční známky ČR (na vyžádání CH a AT)
  • Plně vybavená koupelna, kuchyň a ložnice
  • Plný zásobník vody
  • Plná nádrž paliva
  • Vybavené chemické WC vč. speciálního toaletního papíru
  • 2x PROPAN bomba
  • Prodlužovací kabel, vyrovnávací klíny do terénu
  • Předání vozu na Sixt pobočce v centru Prahy

* Minimální délka pronájmu jsou 4 dny. Pronájem na dobu 3 dnů a méně je také možný, ale není standartní, proto vám budeme účtovat servisní poplatek. Výše tohoto poplatku (1500Kč-2500Kč) závisí na sezoně. Více informací na reservation@sixt.cz nebo vyplňte rezervační formulář.

Rezervovat karavan

Hlavní sezóna - měsíce v roce 06, 07, 08, 09

Typ vozu 1 - 10 dní 11 a více dní
Adria Matrix AUTOMAT 4 300 Kč / den 4 000 Kč / den
Adria Matrix MANUAL 4 300 Kč / den 4 000 Kč / den
Hobby Vantana MANUAL 3 900 Kč / den 3 300 Kč / den

Mimo sezóna - měsíce v roce 11, 12, 01, 02

Typ vozu 1 - 10 dní 11 a více dní
Adria Matrix AUTOMAT 2 500 Kč / den 2 300 Kč / den
Adria Matrix MANUAL 2 500 Kč / den 2 300 Kč / den
Hobby Vantana MANUAL 2 500 Kč / den 2 300 Kč / den

Mezi sezóna - měsíce v roce 10, 03, 04, 05

Typ vozu 1 - 10 dní 11 a více dní
Adria Matrix AUTOMAT 3 000 Kč / den 2 900 Kč / den
Adria Matrix MANUAL 3 000 Kč / den 2 900 Kč / den
Hobby Vantana MANUAL 2 700 Kč / den 2 500 Kč / den
Ceny jsou orientační, uvedeny vč. DPH.

Jaké služby nabízíme?

Illustration picture

Kilometry

SIXT RENT A CARAVAN vám nabízí v průměru 250km/den pronájmu obytného vozu. Celkem tedy např. za 7 dní můžete najet 1 750km a nejste limitováni maximálním denním nájezdem. Ze zkušeností víme, že by toto množství kilometrů mělo být dostačující. V případě potřeby vyššího nájezdu se můžete domluvit při rezervaci karavanů s pracovníkem autopůjčovny SIXT. Rádi Vám uděláme individuální kalkulaci pro vaši plánovanou výpůjčku karavanu, ať už budete cestovat po Česku nebo se vydáte třeba lyžovat do Rakouska.
Illustration picture

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Postaráme se o Vás, jak jste od SIXTu zvyklí. K vozům Adria máme asistenční služby pro výměny pneumatiky, poruchy vozidel nebo pro jiné nepředvídatelné situace. Vyražte klidně za hranice a užijte si dovolenou s karavanem v Rakousku, Německu, Itálii nebo poznávejte krásy zapadlých koutů Slovenska nebo Polska. Jeďte na ryby do Skandinávie nebo na lyže do Francie.
Illustration picture

DÁLNICE

Vozy jsou vybaveny dálničními známkami pro Českou republiku. V případě cestování do zahraničí vám na požádání zajistíme potřebnou dálniční známku dané země za cenu známky, plus poplatek za zprostředkování (500 Kč). Nemusíte nic hledat, o nic se starat - SIXT zařídí vše potřebné. Další informace k poplatkům za použití silnic v ostaních zemích najdete například zde: http://www.tolls.eu/cs/ https://www.adac.de/reise_freizeit/maut/default.asp
Illustration picture

CAMPING

Vozy ADRIA vybavujeme kuchyňským nádobím (nože, lžičky, dokonce i legendární podšálky – vše z kovu nebo porcelánu). V kuchyni najdete i takové drobnosti jako JAR na nádobí nebo utěrky. Pro vaření budete mít s sebou i rezervní plynovou bombu PROPAN. Spolupracujeme s naším zákazníkem SIXT operativního leasingu (firmou FLAGA). Ze spolupráce s hotelových řetězcem HILTON jsme se naučili jak pečovat o hosta v hotelovém pokoji. A tak jsou tyto karavany vybaveny i kvalitními pratelnými peřinami, polštáři a povlečením (obvykle pro 4-6 osob). S ohledem na hygienická pravidla COVID-19 nejsou aktuálně lůžkoviny součástí pronájmu. Chceme abyste si na dovolené odpočinuli a příště si zase SIXT „pojízdný hotel“ od Sixtu pronajali. Na vozech ADRIA jsou namontovány lehce ovladatelné markýzy pro ochranu přes sluncem nebo deštěm. Jistě také využijete prodlužovací kabel a vyrovnávací klíny do terénu. Vaše kempování v karavanu bude dobrodružné a přitom komfortní jako v útulném a moderním hotelu. Ve výbavě jsou rovněž připraveny skládací stůl a 4 polohovací židle a také gril. Snídaně a večeře v přírodě a přitom komfortní postel a vlastní soukromá koupelna - to je luxus, který si zasloužíte.
Illustration picture

PARKOVÁNÍ A PŘISTAVENÍ KARAVANU

Využít můžete ZDARMA parkování vašeho vozu na parkovacích místech v krytých garážích pobočky SIXT na Hlavním nádraží v Praze. Pokud se vám nechce do Prahy, rádi vám přivezeme karavan až domů do moravské Lednice nebo Kuchyně na Vysočině. SIXT RENT A CARAVAN má zkušenosti z přistavení osobních vozů, dovezeme vám tedy i karavan. Cena za přistavení bude domluvena individuálně podle konkrétních požadavků.
Illustration picture

HYGIENICKÉ ZÁZEMÍ

Karavan má vlastní samostatný uzavíratelný sprchový kout a toaletu s umyvadlem. Součástí vybavení od nás je i speciální chemie do toalety a speciální toaletní papír. Myslíme na vaše pohodlí až do konce.
Illustration picture

FAQ

Časté dotazy, aneb co vás nejvíce zajímá - Sixt FAQ karavany.
Illustration picture

Plánování

Máme pro Vás dobré tipy a rady, kam s karavanem vyrazit - tábořiště, kempy, trasy - to vše na jednom místě Sixt rady a tipy pro karavany

Rezervační formulář

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů správcem těchto www za účely uvedenými v dokumentu Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací