Zimní karavany banner HP

Pronájem karavanů

Autopůjčovny Sixt mají novinku! Nově vám přinášíme pronájem karavanů. Najdete u nás obytné vozy značek Adria Matrix (vyberte si z modelů Axess nebo Plus), Carado a Hymer. Vybrat si přitom můžete mezi provedením s automatickou převodovkou, nebo manuálem. Jaké typy karavanů u nás najdete?

  • Alkovna
  • Integrovaná obytná auta
  • Polointegrovaná obytná auta
  • Vestavby obytných vozů

Autopark SIXT má pro vás velký výběr karavanů pro 4 osoby, ale i větších obytných aut pro rodinu s 5 i 6 lidmi.Ceny se pohybují mimo sezónu (říjen - květen) od 2 499 Kč/den vč. DPH , v hlavní sezóně od 3 299 Kč/den vč. DPH .

Co u nás v tuto chvíli nenajdete jsou klasické přívěsy, chystáme je ale v budoucnu do nabídky zařadit také, tak se můžete těšit!

Adria Matrix - manuální převodovka Adria Matrix- automatická převodovka

Adria 1m

Ostatní doplňky a služby

Chcete si ke svému karavanu půjčit i další doplňky? Není problém! Součástí pronájmu mohou být i držáky na kola, výbava do kempu, kempingové židličky, nádobí, náhradní plynová bomba nebo dokonce markýza na voze. Na přání vám zapůjčíme také lůžkoviny. (Na praní prádla spolupracuje SIXT s hotelem Hilton v Praze.)

Výbava obytného vozu záleží na konkrétním termínu a požadavku zákazníka, na každou objednávku tak vytvoříme nabídku na míru: automat/manuál, počet osob, termín, požadavky na výbavu a doporučíme řešení. Máte zájem o pronájem karavanu? Kontaktujte, prosím, rezervační oddělení SIXT reservation@sixt.cz a sdělte nám požadavky na termín a počet osob. My vám poté pomůžeme vybrat ten nejvhodnější model právě pro vás.

Volné termíny

Obytná auta od SIXTu jsou k převzetí na pobočce SIXT Praha Hlavní nádraží . A to i přesto, že některé obytné vozy jsou pronajímány ve spolupráci s ověřenými partnery, vše je zajištěno na Hlavním nádraží v Praze . Po celou dobu pronájmu karavanu máte u nás také PARKOVÁNÍ ZDARMA - svoje osobní auto můžete zanechat na parkovišti SIXTu. Po vrácení obytného vozu si ho zde jednoduše vyzvednete.

Rezervovat karavan

karavany_0029m

Karavanů má pro vás SIXT celou škálu

 

Nabídneme vám vůz dle dostupnosti přesně na míru vašich požadavků. Dokonce zařídíme pro SIXT zákazníky i menší dvoumístné karavany. Základní flotilu karavanů tvoří značka ADRIA.

Fotografie byly použity za laskavého svolení p. M. Hulína z Karavany Česko, Hládkov 12, Praha 6, smluvního partnera SIXT RENT A CARAVAN.

Obytné vozy / karavany Adria Matrix a další

Prověřili jsme před začátkem SIXT RENT A CARAVAN několik typů karavanů a nabízíme tak podle našeho názoru nejlepší pohodlí zejména naší velké flotily nových obytných vozů /karavanů značky ADRIA. Krásný obytný vůz Adria lze řídit s řidičským oprávněním B pro osobní auta (tedy „řidičák na osobák“) a jeho obsluha je snadná. Navíc je to všestranný elegantní a prémiový vůz se spoustou úložného prostoru a dostatečně kvalitním spaním pro celou rodinu nebo partu. Z vozidel ADRIA aktuálně nabízíme pronájem karavanů v modelech Adria Matrix Axess s manuální převodovkou a Adria Matrix Plus s automatickou převodovkou . SIXT RENT A CARAVAN disponuje včetně svých partnerů až 70 vozidly, z toho přibližně 50 je značky ADRIA s rokem pořízení 2020. Jiné vozy naše nebo partnerské vozy jsou obvyklé stáří 1-3 roky.

Zkuste novou katergorii: "rekreační vozidlo" -  obytný vůz SIXT .

Adria Matrix Axess - manuální převodovka

Adria Matrix Plus - automatická převodovka

Interiér den_noc

Kolik vlastně tento luxus a pohodlí stojí?

Podívejte se na náš ceník. Ceny jsou uvedeny za den, v Kč, vč. DPH.

Potřebujete poradit ? Pište na rezervation@sixt.cz Po-Pá mezi 8-16:30.

Pro nájemce karavanů SIXT je kontaktní telefon uveden vždy v dokladech ve vozidle a tento je dostupný celý týden vč. telefonního mobilního čísla.

Chcete karavan na celé léto, nebo jej chcete používat jako chatu delší dobu? Pošlete poptávku na reservation@sixt.cz a rádi vám navrhneme individuální cenu.

Ceny zahrnují:

  • Povinné ručení, havarijní pojištění
  • Non-stop asistenční linka
  • Dálniční známky ČR (na vyžádání CH a AT)
  • Plně vybavená koupelna, kuchyň a ložnice
  • ZDARMA na vyžádání 2 horská kola a kempingový set
  • Předání vozu v centru Prahy

* U pronájmů na dobu 3 dnů a méně je účtován servisní poplatek ve výši 1500-2500 Kč v závislosti na sezoně.

Rezervovat karavan

Hlavní sezóna

Typ vozu 01. 06. – 21. 06. 22. 06. – 05. 08. 06. 08. – 31. 08. 01. 09. – 30. 09.
Automatická převodovka 3 799 Kč / den 4 899 Kč / den 4 499 Kč / den 3 799 Kč / den
Manuální převodovka 3 299 Kč / den 4 299 Kč / den 3 999 Kč / den 3 299 Kč / den

Mimo sezóna

Typ vozu 01. 10. – 31. 10. 01. 11. – 31. 12. 01. 01. – 28. 02. 01. 03. – 31. 05.
Automatická převodovka 2 799 Kč / den 2 699 Kč / den 2 699 Kč / den 2 699 Kč / den
Manuální převodovka 2 499 Kč / den 2 499 Kč / den 2 499 Kč / den 2 499 Kč / den
Ceny jsou uvedeny vč. DPH

SIXT je prémiová půjčovna karavanů za ceny jako konkurence.
Jaké služby nabízíme?

Kilometry SIXT RENT A CARAVAN má ve standardní nabídce neomezené kilometry u pronájmů karavanů v délce více jak 7dní. Ani při kratších pronájmech Vás SIXT nebude limitovat a domluvíte se jednoduše na své potřebě kilometrického nájezdu a ceny nájmu. PNEUMATIKY Postaráme se o Vás, jak jste od SIXTu zvyklí. K vozů Adria máme asistenční služby pro výměny pneumatiky, poruchy vozidel nebo pro jiné nepředvídatelné situace. Vyražte klidně za hranice a užijte si dovolenou s karavanem v Rakousku, Německu, Itálii nebo poznávejte krásy zapadlých koutů Slovenska nebo Polska. Nebo jeďte na ryby do Skandinávie, nebo na lyže do Francie. DÁLNICE Vozy jsou na vyžádání vybaveny dálničními známkami pro Českou republiku, Rakousko a Švýcarsko.!
CAMPING Vozy ADRIA vybavujeme i kuchyňským nádobím (nože, lžičky, dokonce i legendární podšálky – vše z kovu nebo porcelánu). V kuchyni najdete i takové drobnosti jako JAR na nádobí nebo utěrky. Pro vaření budete mít ssebou i rezervní plynovou bombu PROPAN BUTAN. Spolupracujeme s naším zákazníkem SIXT operativního leasingu (firmou FLAGA). Ze spolupráce s hotelových řetězcem HILTON jsme se naučili jak pečovat o hosta v hotelovém pokoji. A tak jsou tyto karavany vybaveny i kvalitními pratelnými peřinami, polštáři a povlečením (obvykle pro 4-6 osob). Chceme,a byste si na dovolené odpočinuli a příště si zase SIXT „pojízdný hotel“ od Sixtu pronajali. Na vozech ADRIA jsou namontovány lehce ovladatelné markýzy pro ochranu přes sluncem nebo deštěm. Vaše kempování v karavanu bude dobrodružné a přitom komfortní jako v útulném a moderním hotelu. Ve výbavě jsou rovněž připraveny skládací stůl a 4 polohovací židle, a dále i gril. Kempink bez snídaně a večeře v přírodě ? A přitom mít postel a vlastní soukromou koupelnu s sebou ? Není tohle druh luxusu pro dobu v jaké žijeme ? FAQ Časté dotazy, aneb co vás nejvíce zajímá.
PŘISTAVENÍ KARAVANU Pokud nevyužijete ZDARMA parkování Vašeho vozu na parkovacích místech v krytých garážích pobočky SIXT na Hlavním nádraží v Praze, auto Vám rádi přivezeme za poplatek až domů do moravské Lednice nebo Kuchyně na Vysočině. SIXT RENT A CARAVAN má zkušenosti z přistavení osobních vozů, dovezeme vám tedy i karavan. HYGIENICKÉ ZAZEMÍ Karavan má vlastní samostatný uzaviratelný sprchový kout a toaletu s umyvadlem. Součástí vybavení od nás je i speciální chemie do toalety a speciální toaletní papír. Myslíme na Vaše pohodlí až do konce CYKLISTIKA Vozy ADRIA mají držáky až na čtyři kola a další se vejdou do tzv. garáže karavanu (v zadní části karavanu). Můžeme Vám ZDARMA dokonce 2 horská kola půjčit s sebou. Samozřemě do detailu promyšlený pronájem – vč. zámku na kolo a základního nářadí pro opravy kola na cestách.

Rezervační formulář

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Pole označená hvězdičkou je nutno vyplnit, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.


Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů správcem těchto www za účely uvedenými v dokumentu Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací