Karavany_landing page

Pronájem karavanů

Autopůjčovny Sixt mají novinku! Nově vám přinášíme pronájem karavanů. Najdete u nás obytné vozy značek Adria Matrix, Carado a Hymer. Vybrat si přitom můžete mezi provedením s automatickou převodovkou, nebo manuálem.

Jaké typy karavanů u nás najdete?

  • Alkovna
  • Integrovaná obytná auta
  • Polointegrovaná obytná auta
  • Vestavby obytných vozů

Autopark SIXT má pro vás velký výběr karavanů pro 4 osoby, ale i větších obytných aut pro rodinu s 5 i 6 lidmi. Co u nás v tuto chvíli nenajdete jsou klasické přívěsy, chystáme je ale v budoucnu do nabídky zařadit také, tak se můžete těšit! 

karavany_0001m

Ostatní doplňky a služby

Chcete si ke svému karavanu půjčit i další doplňky? Není problém! Součástí pronájmu mohou být i držáky na kola, výbava do kempu, kempingové židličky, nádobí, náhradní plynová bomba nebo dokonce markýza na voze. Na přání vám zapůjčíme také lůžkoviny. (Na praní prádla spolupracuje SIXT s hotelem Hilton v Praze.)

Výbava obytného vozu záleží na konkrétním termínu a požadavku zákazníka, na každou objednávku tak vytvoříme nabídku na míru: automat/manuál, počet osob, termín, požadavky na výbavu a doporučíme řešení. Máte zájem o pronájem karavanu? Kontaktujte, prosím, rezervační oddělení SIXT reservation@sixt.cz a sdělte nám požadavky na termín a počet osob. My vám poté pomůžeme vybrat ten nejvhodnější model právě pro vás. 

Obytná auta od SIXTu jsou k převzetí na pobočce SIXT Praha Hlavní nádraží . A to i přesto, že některé obytné vozy jsou pronajímány ve spolupráci s ověřenými partnery, vše je zajištěno na Hlavním nádraží v Praze . Po celou dobu pronájmu karavanu máte u nás také PARKOVÁNÍ ZDARMA - svoje osobní auto můžete zanechat na parkovišti SIXTu. Po vrácení obytného vozu si ho zde jednoduše vyzvednete.

Rezervovat karavan

karavany_0029m

Sixt pro vás vybral to nejlepší

Vyzkoušeli jsme pro vás - zákazníky SIXTu - množství různých modelů obytných vozů a vybrali jen to nejlepší. Obytný vůz Adria Matrix - autokaravan nabízí všestranné použití a komfort, ale i eleganci a styl. Je vysoce praktický. Na dovolené po Česku i v zahraničí určitě oceníte i prostornou garáž v zadní části vozu. Do této garáže se vejdou kola, lyže nebo dokonce i motorka. V zimě prostor využijete také na sušení mokrého oblečení z lyží. Většina autokaravanů Adria Matrix v naší flotile je ročník 2020, prémiovou kvalitu služeb Sixt držíme i v tomto segmentu. Doplnili jsme tak, co v nabídce zákazníkům SIXT Leasing , Sixt Rent , Sixt Limo chybělo - obytný vůz pro soukromou dovolenou (bez rizik cest letadlem a ztráty času na letištích) Sixt Caravan Rent .

karavany_0030m

Máte sny? Sixt vám sny chce plnit.

Obytný vůz, chcete-li karavan, představuje skvělý způsob, jak cestovat po světě. Nebo aspoň krásné České republice, užít si dovolenou s rodinou úplně jinak, více odpočívat, nemít cíle a jen se toulat s vlastním apartmánem na čtyřech kolech. Dovolená v České republice v karavanu bude pravou odpočinkovou dovolenou. Chystáte se na ryby, na kola, do hor, nebo chcete ukázat svým dětem české hrady a přitom je nechat celou dobu válet se na posteli? Vyberte si z nabídky karavanů od SIXTu a nechte se hýčkat.

Zkuste novou katergorii: "rekreační vozidlo" - obytný vůz SIXT .

REZERVUJ KARAVAN Manual ZDE!

Rezervuj karavan AUTOMAT zde!

karavany_0023m
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací