The limousine service
from sixt. Over 100 years
of experience.

Renowned, bespoke service worldwide.

Auta s řidičem

Služba osobního řidiče spojená s komfortem limuzíny

Sixt Limousine Service vám nabízí přepravu prémiovými vozy s osobním řidičem. Naši řidiči jsou profesionálové, kteří skvěle zvládají nejen řízení aut, ale budou vám i skvělými průvodci po místních památkách, nebo asistenty při nákupech.

Vyberte si z naší flotily luxusních vozů předních světových značek a vše ostatní nechte na nás. Zajistíme vám maximální komfort, ať už se jedná o transfer z letiště, pracovní cestu, delegaci nebo výlet po památkách.

Auta s řidičem

Transfery

Využijte služby "Auto s řidičem" a nechte se levně dopravit k Vašemu odletu. Využijte tuto službu také pro Vaše pracovní cesty, delegace nebo VIP návštěvy. Řidiči Sixt Limousine jsou vyškoleni pro jízdu v kolonách diplomatických vozidel, pro jízdu v komplikovaných dopravních situacích, nebo pro řízení vozu dokonce i ve velmi ztížených povětrnostních podmínkách. Spolehněte se na Sixt Limousine Service a budete ve své destinaci včas vyzvednuti a bezpečně přepraveni. Sixt Limousine Service Vám nahradí i Vaše oblíbené taxi. Budete překvapeni příznivou cenou.

Transfery

Sixt limousine services - volba služeb

S našimi perfektními službami budete spokojeni. Služby SIXT LIMOUSINE SERVICE využívají nejen nadnárodní korporace nebo ambasády, ale i místní malé firmy pro přepravu svých návštěv nebo managementu. Řada firem využívá služby auta s řidičem i třeba jen jednou v roce, pro přepravu svého týmu zaměstnanců jedoucích na firemní teambuilding. Prémiové vozy SIXT a nejlepší řidiči SIXT Vám nabízí pohodlí a klid pro Vaši práci i zábavu. Vyberte si takovou službu od Sixtu, která přesně vyhovuje Vašim přáním. Sixt Vám přání rád splní.