Menu
Limusine menu
Sixt

Auto s řidičem

Služba osobního řidiče spojená s komfortem limuzíny

Sixt Limousine Service vám nabízí přepravu prémiovými vozy s osobním řidičem. Naši řidiči jsou profesionálové, kteří skvěle zvládají nejen řízení aut, ale budou vám i skvělými průvodci po místních památkách nebo asistenty při nákupech.
Vyberte si z naší flotily luxusních vozů předních světových značek a vše ostatní nechte na nás. Zajistíme vám maximální komfort, ať už se jedná o transfer z letiště, pracovní cestu, delegaci nebo výlet po památkách.
Teaser
Prémiový vozový park.
Teaser
Multilinguální profesionální řidiči.
Teaser
Celosvětové zastoupení
Teaser
Důvěryhodní partneři

+420 777 333 553

Partneři Sixt worldwide zapojeni do bonusového systému.
Auto s řidičem

Využijte služby "Auto s řidičem" a nechte se levně dopravit k Vašemu odletu. Využijte tuto službu také pro Vaše pracovní cesty, delegace nebo VIP návštěvy. Řidiči Sixt Limousine jsou vyškoleni pro jízdu v kolonách diplomatických vozidel, pro jízdu v komplikovaných dopravních situacích, nebo pro řízení vozu dokonce i ve velmi ztížených povětrnostních podmínkách. Spolehněte se na Sixt Limousine Service a budete ve své destinaci včas vyzvednuti a bezpečně přepraveni. Sixt Limousine Service Vám nahradí i Vaše oblíbené taxi. Budete překvapeni příznivou cenou.