+420 22 23 24 995 Rezervovat
Místo vyzvednutí
Převzetí
Vrácení

  Elektro auta

  Elektro-auta Sixt

   

  Svět automobilů se neustále mění, spolu s tím, jak pokračuje vývoj technologií. Jedním z nějvětších témat jsou elektro auta, která v posledních letech získávají na popularitě. Za oblíbenost elektromobilů může bezesporu jejich šetrnost k životnímu prostředí, úspornost co se paliv týče i jednoduchost obsluhy.

  Protože je SIXT společností, které technologický vývoj není cizí a dlouhodobě se stará o ekologii a otázky životního prostředí, můžete si u nás nově zapůjčit automobily na elektrický pohon.

   

  VW Electric-Up interiér 

   

  V případě zapůjčení VW Electric-Up si můžete na měsíc užívat pohodlí elektromobilu za promo cenu 9.900 Kč. V případě, že budete chtít vůz zapůjčit pouze na dva dny, zaplatíte částku 600 Kč za každý den, ceny jsou uvedené bez DPH.

   

   

  VW Electric-Golf interiér 

  VW Electric-Golf si pak můžete zapůjčit za zaváděcí cenu 14.990 Kč na měsíc, nebo 1000 Kč za den při dvoudenním pronájmu, ceny jsou uvedené bez DPH.

   

  Elektro VW před Hlavním nádražím v Praze 

  S našimi elektro auty si budete moci užívat parkování na modrých zónách v Praze zdarma. K dobíjení můžete využívat veřejnou dobíjecí síť, přičemž na jedno nabití ujedete zhruba 100-120 km - vzhledem k rozšiřujícímu se množství dobíjecích stanic si tak můžete jízdu elektro autem užívat téměř bez limitů. A dobíjení auta vás nemusí trápit ani při jeho vracení - vůz si od vás při vracení převezmeme i nedobitý.

  Při zapůjčení VW Electric-Golf pro vás navíc máme připravené bezplatné zapůjčení dobíjecí karty PRE a ČEZ, díky které budete moci v Praze dobíjet svůj vůz zdarma. Tato akce je limitovaná volnou kapacitou nabíjecích karet.

  Elektro auta nabízíme i s možností obrandování.

   

   

   

   

   

   

  VW Electric Up: 

  • PROMO cena 9.900 Kč/měsíc nebo
  • 600 Kč/den (při dvoudenním pronájmu)
  • parkování na modrých zónách v Praze zdarma 
  • možnost vrácení nedobitého vozu

   

  VW Electric Golf: 

  • PROMO cena 14.990 Kč/měsíc nebo
  • 1000 Kč/den (při dvoudenním pronájmu)
  • parkování na modrých zónách v Praze zdarma 
  • možnost vrácení nedobitého vozu
  • bezplatné zapůjčení dobíjecí karty PRE/ČEZ
  Souhlasím

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací