112 let Sixtu. 112 let tradice.
PRONÁJEM ELEKTROMOBILŮ SIXT

PRONÁJEM ELEKTROMOBILŮ SIXT

ELEKTROAUTA NYNÍ PRO VÁS U SIXTU!

Autopůjčovna Sixt je společností, která sleduje technologický vývoj a dlouhodobě se stará o ekologii a otázky životního prostředí, proto u nás nemohou chybět stále populárnější auta na elektrický pohon. Právě šetrnost k životnímu prostředí, úspornost paliv a jednoduchost obsluhy patří mezi jejich největší výhody. Vzhledem k rozšiřujícímu se množství dobíjecích stanic si tak můžete jízdu elektromobilem užívat téměř bez limitů. 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659be912822d6jaguar1.jpeg

UŽIJTE SI ELEKTRO JÍZDU SE SIXTEM!

S našimi elektromobily si budete moci užívat parkování na modrých zónách v Praze zdarma. K dobíjení můžete využívat veřejnou dobíjecí síť, přičemž na jedno nabití ujedete zhruba 100-120 km. Dobíjení auta vás nemusí trápit ani při jeho vracení - vůz si od vás při vracení převezmeme i nedobitý.

VW Electric-Golf si pak můžete zapůjčit za výhodnou cenu 17 000 Kč + DPH na měsíc nebo dle dostupnosti volných vozidel (vozy pro krátkodobé pronájmy aktuálně nejsou dostupné), ceny jsou uvedené vč. DPH. Při zapůjčení VW Electric-Golf pro vás navíc máme připravené bezplatné zapůjčení dobíjecí karty PRE a ČEZ, díky které budete moci v Praze dobíjet svůj vůz zdarma. Tato akce je limitovaná volnou kapacitou nabíjecích karet.

V případě zapůjčení VW Electric-Up si můžete na měsíc užívat pohodlí elektromobilu za promo cenu 12 000 Kč + DPH. V případě, že budete chtít vůz zapůjčit pouze na dva dny, zaplatíte částku 850 Kč za každý den, včetně DPH.

Elektroauta nabízíme i s možností obrandování.

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/659be9128266avw2.jpeg

VÝHODY ELEKTROMOBILŮ

  • zábavná tichá jízda a skutečné start-and-go
  • znatelně nižší náklady na připojení a dobíjení
  • nulové výfukové emise
  • menší riziko vzniku požáru při autonehodě

Láká vás jízda elektroautem? Na nic nečekejte a půjčte si ho ještě dnes!

Kontaktujte nás na tel. +420 222 324 995.

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65a681780442bIMG_6139.jpg