Sixt electro BMW 20i3
Pronájem elektrovozů Sixt

Elektro auta už i u Sixtu!

Autopůjčovna Sixt je společností, která sleduje technologický vývoj a dlouhodobě se stará o ekologii a otázky životního prostředí, proto u nás nemohou chybět stále populárnější auta na elektrický pohon. Právě šetrnost k životnímu prostředí, úspornost paliv a jednoduchost obsluhy patří mezi jejich největší výhody. Vzhledem k rozšiřujícímu se množství dobíjecích stanic si tak můžete jízdu elektro autem užívat téměř bez limitů. 

Sixt Jaguar electro

Užijte si elektro jízdu se Sixtem!

S našimi elektro auty si budete moci užívat parkování na modrých zónách v Praze zdarma. K dobíjení můžete využívat veřejnou dobíjecí síť, přičemž na jedno nabití ujedete zhruba 100-120 km. Dobíjení auta vás nemusí trápit ani při jeho vracení - vůz si od vás při vracení převezmeme i nedobitý.

VW Electric-Golf si pak můžete zapůjčit za zaváděcí cenu 14.990 Kč na měsíc nebo 1000 Kč za den při dvoudenním pronájmu, ceny jsou uvedené vč. DPH. Při zapůjčení VW Electric-Golf pro vás navíc máme připravené bezplatné zapůjčení dobíjecí karty PRE a ČEZ, díky které budete moci v Praze dobíjet svůj vůz zdarma. Tato akce je limitovaná volnou kapacitou nabíjecích karet.

V případě zapůjčení VW Electric-Up si můžete na měsíc užívat pohodlí elektromobilu za promo cenu 9.900 Kč. V případě, že budete chtít vůz zapůjčit pouze na dva dny, zaplatíte částku 600 Kč za každý den, včetně DPH.

Elektro auta nabízíme i s možností obrandování.

Sixt VW elektro

Výhody elektrických automobilů

  • zábavná tichá jízda a skutečné start-and-go
  • znatelně nižší náklady na připojení a dobíjení
  • nulové výfukové emise
  • menší riziko vzniku požáru při autonehodě

Jestli Vás láká jízda elektro vozem, pak je nejlepší si ho pronajmout a zjistit, zda se vám líbí!

Kontaktujte nás na tel. +420 222 324 995.

 

Sixt elektroauto interiér

Rezervační formulář

Nezávaznou poptávku můžete poslat přes poptávkový formulář níže. Naši pracovníci Vám co nejdříve na mail zašlou potvrzení volného termínu a cenovou nabídku.

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací