Sixt electro BMW 20i3

Pronájem elektrovozů Sixt

Elektroauta nyní pro vás u Sixtu!

Autopůjčovna Sixt je společností, která sleduje technologický vývoj a dlouhodobě se stará o ekologii a otázky životního prostředí, proto u nás nemohou chybět stále populárnější auta na elektrický pohon. Právě šetrnost k životnímu prostředí, úspornost paliv a jednoduchost obsluhy patří mezi jejich největší výhody. Vzhledem k rozšiřujícímu se množství dobíjecích stanic si tak můžete jízdu elektro autem užívat téměř bez limitů. 

Sixt Jaguar electro

Užijte si elektro jízdu se Sixtem!

S našimi elektro auty si budete moci užívat parkování na modrých zónách v Praze zdarma. K dobíjení můžete využívat veřejnou dobíjecí síť, přičemž na jedno nabití ujedete zhruba 100-120 km. Dobíjení auta vás nemusí trápit ani při jeho vracení - vůz si od vás při vracení převezmeme i nedobitý.

VW Electric-Golf si pak můžete zapůjčit za zaváděcí cenu 14.990 Kč na měsíc nebo dle dostupnosti volných vozidel (vozy pro krátkodobé pronájmy aktuálně nejsou dostupné), ceny jsou uvedené vč. DPH. Při zapůjčení VW Electric-Golf pro vás navíc máme připravené bezplatné zapůjčení dobíjecí karty PRE a ČEZ, díky které budete moci v Praze dobíjet svůj vůz zdarma. Tato akce je limitovaná volnou kapacitou nabíjecích karet.

V případě zapůjčení VW Electric-Up si můžete na měsíc užívat pohodlí elektromobilu za promo cenu 9.900 Kč. V případě, že budete chtít vůz zapůjčit pouze na dva dny, zaplatíte částku 600 Kč za každý den, včetně DPH.

Elektro auta nabízíme i s možností obrandování.

Sixt VW elektro

Výhody elektrických automobilů

  • zábavná tichá jízda a skutečné start-and-go
  • znatelně nižší náklady na připojení a dobíjení
  • nulové výfukové emise
  • menší riziko vzniku požáru při autonehodě

Láká vás jízda elektroautem? Na nic nečekejte a půjčte si ho ještě dnes!

Kontaktujte nás na tel. +420 222 324 995.

 

Sixt elektroauto interiér
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací