+420 22 23 24 995 Rezervovat
header_img

Pronájem aut v České republice

Procestujte Českou republiku v komfortu a s lehkostí v autě od firmy Sixt. Autopůjčovna Sixt má v rámci svých poboček po celé České republice v nabídce prémiové vozy. Poskytujeme příznivé ceny jak pro ekonomická auta, tak pro luxusní vozy předních světových výrobců. Aupopůjčovny Sixt splní všechna Vaše očekávání. Neváhejte a navštivte jednu z našich autopůjčoven Sixt.

 

Autopůjčovny Sixt v České republice

 

V autopůjčovnách Sixt v České republice nabízíme velký výběr vozů, které vyhovují Vašim plánům a potřebám. V nabídce jsou kompaktní vozy, sedany, sportovní vozy, kabriolety, SUV nebo vany. Vše záleží na Vašich plánech a potřebách. V autopůjčovnách Sixt jsme schopni Vám poskytnout různé doplňky a nadstavby, abyste si řízení vozidla mohli dostatečně vychutnat. Pokud si vůz zarezrvujete on-line nebo telefonicky, můžete požádat o různé extra vybavení, jako například dětská autosedačka nebo GPS.

 

 

Pravidla silničního provozu v České republice

Česká republika nabízí návštěvníkům pohledy na nejrozmanitější krajiny, které vybízejí k tomu, abyste si dopřáli opravdový road trip. Nicméně, je zapotřebí dodržovat určitá pravidla, pokud využíváte vůz z autopůjčovny Sixt

Omezení rychlosti se pohybuje od 80 km/h na silnicích 1.třídy do 30 km/h v obci.
Zapnuté bezpečnostní pásy jsou povinné pro řidiče a spolujezdce na předním sedadle. 
Potkávací světla musí být zapnuta vždy, bez ohledu na to, zda je noc nebo den.
Používání mobilních telefonů během jízdy je trestné.

 

 

Kam na výlet s vozy autopůjčovny Sixt ?

Česká republika je jednou z nejoblíbenějších destinací ve střední Evropě a s naší autopůjčovnou Sixt se můžete svobodně pohybovat. Díky autopůjčovně Sixt budete moci navštívit překrásná historická města plná fantastických muzeí a impozantních historických budov nebo můžete poznávat přírodní krásy naší země. Navštivte naše ohromující zámky s vozy z naší autopůjčovny Sixt nebo dojeďte až do českých luhů a hájů. Navštívit můžete také seznam světového dědictví UNESCO v Českém Krumlově nebo lázně v Karlových Varech. Ať už se rozhodnete jakkoliv, užijte si maximum s vozy autopůjčovny Sixt.  

 

 

 

 

 Pickup
Return
SixtExpress přístup

Proč zapůjčit u sixt

  • 4,000+ poboček po celém světě
  • cenově dostupná autopůjčovna v České Republice
  • pronájem auta v České republice a po celém světě
  • poskytujeme dlouhodobé pronájmy
  • 180,000+ vozů k dispozici
  • 50,000+ prémiových vozů
  • 5. největší autopůjčova na světě
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací