+420 22 23 24 995 Rezervovat
header_img

Pronájem aut v České republice

Procestujte Českou republiku v komfortu a s lehkostí v autě od firmy Sixt. Autopůjčovna Sixt má v rámci svých poboček po celé České republice v nabídce prémiové vozy. Poskytujeme příznivé ceny jak pro ekonomická auta, tak pro luxusní vozy předních světových výrobců. Aupopůjčovny Sixt splní všechna Vaše očekávání. Neváhejte a navštivte jednu z našich autopůjčoven Sixt.

 

Autopůjčovny Sixt v České republice

 

Vrchol Sněžky

 

V autopůjčovnách Sixt v České republice nabízíme velký výběr vozů, které vyhovují Vašim plánům a potřebám. V nabídce jsou kompaktní vozy, sedany, sportovní vozy, kabriolety, SUV nebo vany. Vše záleží na Vašich plánech a potřebách. V autopůjčovnách Sixt jsme schopni Vám poskytnout různé doplňky a nadstavby, abyste si řízení vozidla mohli dostatečně vychutnat. Pokud si vůz zarezrvujete on-line nebo telefonicky, můžete požádat o různé extra vybavení, jako například dětská autosedačka nebo GPS.

 

Karlův most v Praze

 

Pravidla silničního provozu v České republice

Česká republika nabízí návštěvníkům pohledy na nejrozmanitější krajiny, které vybízejí k tomu, abyste si dopřáli opravdový road trip. Nicméně, je zapotřebí dodržovat určitá pravidla, pokud využíváte vůz z autopůjčovny Sixt

Omezení rychlosti se pohybuje od 80 km/h na silnicích 1.třídy do 30 km/h v obci.
Zapnuté bezpečnostní pásy jsou povinné pro řidiče a spolujezdce na předním sedadle. 
Potkávací světla musí být zapnuta vždy, bez ohledu na to, zda je noc nebo den.
Používání mobilních telefonů během jízdy je trestné.

 

Zámek Hrubá Skála

 

Kam na výlet s vozy autopůjčovny Sixt ?

Česká republika je jednou z nejoblíbenějších destinací ve střední Evropě a s naší autopůjčovnou Sixt se můžete svobodně pohybovat. Díky autopůjčovně Sixt budete moci navštívit překrásná historická města plná fantastických muzeí a impozantních historických budov nebo můžete poznávat přírodní krásy naší země. Navštivte naše ohromující zámky s vozy z naší autopůjčovny Sixt nebo dojeďte až do českých luhů a hájů. Navštívit můžete také seznam světového dědictví UNESCO v Českém Krumlově nebo lázně v Karlových Varech. Ať už se rozhodnete jakkoliv, užijte si maximum s vozy autopůjčovny Sixt.  

 

 

 

 

 Pickup
Return
SixtExpress přístup

Proč zapůjčit u sixt

  • 4,000+ poboček po celém světě
  • cenově dostupná autopůjčovna v České Republice
  • pronájem auta v České republice a po celém světě
  • poskytujeme dlouhodobé pronájmy
  • 180,000+ vozů k dispozici
  • 50,000+ prémiových vozů
  • 5. největší autopůjčova na světě
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací