+420 22 23 24 995 Rezervovat

Průvodce pronájmem

Voucher na pronájem auta Sixt

Pronájem auta jako DÁREK?


auto z české flotily pište na office@sixt.cz
auto z německé flotily KLIKNI ZDE
 

     

 Jak rezervovat, nebo získat cenovou nabídku

 • Rezervovat vozidlo nebo získat cenovou nabídku je možné online na adrese www.sixt.cz. Stačí jen navštívit kapitolu „Autopůjčovna“ poté následuje jednoduchý a rychlý postup.
 • Zavolejte na rezervační centrálu SIXT : + 420 22 23 24 995

Oprávnění řízení najatého vozidla

K pronájmu vozu od společnosti SIXT v České republice:

 • musíte mít platný řidičský průkaz (vhodné doporučení: po dobu minimálně jednoho předcházejícího roku)
 • být držitelem kreditní karty nebo SIXT Express karty

Upozornění: Držitel řidičského oprávnění, který dosáhl věku 60, 65 a 68 let (po dovršení věku 68 let každé dva roky) je povinen se podrobit pravidelné lékařské prohlídce (viz § 84 odst. 4 zákona o silničním provozu). Výslednou dokumentaci, tj. „Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel“, je nutné při zapůjčení vozidla předložit zaměstnanci autopůjčovny.

 Vyzvednutí vozidla

 • Při vyzvednutí vozidla mějte prosím u sebe:
 1. Platný řidičský průkaz všech případných řidičů, v případě řidičů mimo Shengenský prostor je nutný i mezinárodní řidičský průkaz
 2. Embossovanou kreditní nebo SIXT platební karu. Držitel kreditní karty musí být přítomen a podepsat výpůjční smlouvu a bude uveden jako nájemce.
 3. Čeští zákazníci, kteří nejsou držiteli Sixt platební karty musí předložit jiný doklad totožnosti – platný občanský průkaz, případně platný cestovní pas.
 • Vozidlo je pronajato s plnou nádrží a musí být vráceno s plnou nádrží, jinak bude účtován poplatek za dotankování.
 • Cena vašeho pronájmu zahrnuje DPH, neomezené kilometry a pojištění proti poškození a krádeži (u většiny tarifů). Naši zaměstnanci vás mohou informovat o možnostech dalšího pojištění. Prosím, navštivte sekci „Pojištění“ na těchto stránkách.
 • Bude vám předložena Výpůjční smlouva ke kontrole a k podpisu. Tato obsahuje všechny připlacené služby a pojištění, včetně příslušných poplatků.
 • Je důležité zkontrolovat vozidlo a případná poškození, aby nedošlo k nesrovnalostem při vracení vozu.

 

Zrušení rezervace

Ve chvíli kdy vytvoříte internetovou rezervaci, vám bude poslán potvrzovací e-mail, obsahující vaše rezervační číslo, přístupový kód a podrobnosti o pronájmu. Pakliže potřebujete zrušit rezervaci, jděte na „ZRUŠENÍ“ a vložte vaše rezervační číslo a přístupový kód.

Cesta do zahraničí

Je nutné obdržet povolení k výjezdu mimo Českou Republiku s vozidlem SIXT. Prosím kontaktuje danou pobočku pro získání podrobnějších informací. Prosím, berte na vědomí, že s některými vozy není povoleno opustit Českou Republiku, a že do některých zemí není povolen vjezd vůbec. Prosím navštivte sekci „FAQs Často kladené otázky“ nebo kontaktujte naši pobočku pro bližší informace.

Prodloužení pronájmu

Pokud chcete prodloužit dobu pronájmu, je nutný souhlas zaměstnance SIXT ČR, aby mohly být doplněny potřebné dokumenty.

Platba

Jsou přijímány všechny běžné mezinárodní kreditní karty – jako American Express, Diners Club, Eurocard/Mastercard a Visa.Ostatní kreditní a jakékoli debetní karty není možné přijmout. Platba v hotovosti není možná.

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací