112 let na Sixtu. 112 let tradice.
Vyzvednutí a vrácení Najít místo Odlišné místo pro vrácení Převzetí 26. čvn 12:30 Vrácení 28. čvn 08:30
Žena se zavazadly před terminálem letiště

Autopůjčovna Praha letiště Václava Havla

Autopůjčovna Praha letiště Václava Havla

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt   PO - PA 08.00 - 22.00
  Aviatická 1   SO 08.00 - 20.00
  160 08  Praha   NE 08.00 - 22.00
      Svátky 08.00 - 20.00
Umístění: letiště      
GDS - kód: PRG      
SIXT #: 3391     24 hodin return

 

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, sportovní vozy a kabriolety, 4x4/SUV

Aktuální nabídka aut

 

Tel. pobočka: +420 601 55 33 33

Tel. rezervace: Po-Pá 8-18:00 +420 22 23 24 995

airportprague@sixt.cz

N50.107726, E14.269845

 

Sixt autopůjčovna, Sixt leasing na Firmy.cz

 

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Jak nás najdete?

  • Terminál 1: Vyjděte z příletové haly a projděte rovně venkovním parkovištěm. Parkoviště C je před Vámi (cca 100 m). Pobočka Sixt se nachází v přízemí. Sledujte cedule s nápisem SIXT.
  • Terminál 2: Vyjděte z příletové haly a použijte podchod, který vede podél hotelu Marriott k parkovišti C. Použijte výtah do přízemí. Kancelář Sixt se nachází několik metrů od výtahu.
  • Terminál 3: Pokud jste si předem domluvili předání na terminálu 3, po příletu na tento terminál prosím volejte na telefonní číslo uvedené v potvrzení rezervace. Náš zaměstnanec vás vyzvedne a dovede do naší pobočky (10 - 15 minut). Pokud budete vracet vůz na terminál 3, zaparkujte před terminálem 3, nechte klíč ve schránce na klíče (je umístěna na informační tabuli) a zavolejte obsluhu, aby si mohla vůz vyzvednout. Nebo můžete vůz vrátit standardním způsobem na naši pobočku a náš zaměstnanec vás dopraví na terminál 3 k vašemu odletu.
  • Vrácení vozidla: Jeďte směr "letiště". Po odbočení z dálnice R7 jeďte směrem Terminál 1 (rovně). Po 1 km uvidíte po levé straně budovu garáží Parkoviště C. Použijte pravý vjezd "vyhrazeno pro autopůjčovnu". Za bránou zastavte auto a náš zaměstnanec provede check-in. K dispozici 24 hodin denně.
  • Pronájem vozů mimo otevírací dobu: Vyzvednout vůz mimo otevírací dobu je možné za poplatek. Tuto službu si můžete zarezervovat na vyžádání. Stačí zadat adresu, detaily vaší platební karty, váš e-mail, číslo letu a číslo vašeho mobilního telefonu.
  • Vrácení vozu: I mimo naši provozní dobu můžete vůz vrátit bez poplatku. Náš check-in servis je v provozu 24 hodin.

Půjčte si na pobočce Sixt Praha letiště

Vítejte v autopůjčovně Sixt na letišti Praha

Tým autopůjčovny Sixt je připravený vám zabezpečit prvotřídní servis, aby byl váš pobyt nezapomenutelný, ať už se do Prahy vydáváte pracovně, nebo za odpočinkem. Na naší pobočce na pražském letišti máme široký výběr aut k pronájmu a doplňkových služeb, které můžete využít. Prohlédněte si naši širokou nabídku osobních vozů, sportovních aut, kabrioletů i SUV. Ať už máte jakýkoliv rozpočet, požadavky nebo vkus, Sixt má pro vás to pravé auto. Rezervaci vozu můžete provést jednoduše pomocí online systému nebo na telefonním čísle +420 22 23 24 995 a na pobočce jej jen vyzvednout. Majitelé smartphonů můžou použít i naši aplikaci - Sixt pro iOS nebo Sixt pro Android. Vrácení vozu je na pobočce na letišti Praha možné 24/7. K pobočce Sixt se přitom dostanete velmi snadno - stačí sledovat ukazatele s nápisem SIXT do přízemí parkoviště C při krátké cestě z terminálu 1 a 2. Pokud přiletíte na terminál 3, kontaktujte prosím naše zaměstnance, rádi vás vyzvednou a doprovodí do naší kanceláře.

Muž čekající na letišti

Objevujte Prahu s vozy autopůjčovny Sixt

Letiště Václava Havla v Praze (PRG) se nachází 9,6 km západně od centra Prahy a je jedním z nejfrekventovanějších letišť v Evropě. Praha je jednou z nejpopulárnějších evropských turistických destinací a nabízí nepřeberné množství moderních atrakcí i krásných historických míst. Můžete strávit dny touláním se v malebných uličkách a obdivovat jejich architekturu, navštívit fantastická muzea a objevit místa v blízkém okolí Pražského hradu. Česká republika ale kromě Prahy nabízí spoustu dalších destinací, které stojí za to objevit. Je to například lázeňské město Karlovy Vary, Brno coby druhé největší české město, nebo třeba Ostrava s bohatou hornickou historií. A Česko má co nabídnout i milovníkům přírody - vydejte se třeba do některého z překrásných národních parků jako Krkonoše nebo Šumava. Ať už se váš čas rozhodnete strávit jakkoliv, s vozy autopůjčovny Sixt si ho vždy užijete na maximum.

Dívky ležící vedle sebe na kapotě auta