+420 22 23 24 995 Rezervovat

Autopůjčovna Praha

 

SIXT má auta, která si toužíte či potřebujete pronajmout. V autopůjčovně Sixt si můžete pronajmout takový model auta, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám nebo snům. Preferujete si půjčit co nejlevnější auto, potřebujete auto na svatbu nebo se budete stěhovat a potřebujete si půjčit dodávku? Neváhejte autopůjčovna Sixt má auta pro každého a každou příležitost. Sixt nabízí také levné víkendové pronájmy sportovních a zážitkových vozů (Cabrio, 4x4 offroad, Multivan…). Široká nabídka aut k pronájmu – to je autopůjčovna Sixt. Auta, která autopůjčovna Sixt pronajímá jsou průměrného stáří 6 měsíců. S kvalitou pronájmu a pestrostí nabídky aut a služeb, které autopůjčovna Sixt nabízí, budete naprosto spokojeni.

SIXT je hlavně špičková kvalita služebAutopůjčovna Sixt je největší a mnohými oceněními ověnčenou autopůjčovnou v České republice. Mezi jinými je autopůjčovna Sixt držitelem ocenění ČEKIA stability Award 2012 – AAA Excelent a Award PRAGUE POST 2011 – nejlepší autopůjčovna v Praze. Všechna auta, která autopůjčovna Sixt nabízí, jsou od spolehlivých automobilových výrobců jako jsou například Audi nebo Mercedes Benz. Je jen na Vás zda si vyberete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem - autopůjčovna Sixt Vám vždy vyjde vstříc a nabídne skvělou cenu. Nejlevnější pronájmy najdete také na www.sixti.cz. Sixt nabízí pronájmy za ceny již od 490 Kč/den vč. DPH!!

SIXT je výhodný pronájem vozidelInformujte se na rezervační centrále autopůjčovny Sixt o speciálních akčních nabídkách, o výhodných pronájmech aut pro držitele karet partnerů autopůjčovny Sixt a také o speciálních cenách pronájmů pro různá období. Využijte levných pronájmů auta na víkend u autopůjčovny Sixt. Pronajměte si Mercedes Benz třídy B na zemní plyn, uspoříte 2 Kč na každém kilometru a ještě Vás nájemné vyjde na třetinu. Nebo vyzkoušejte elektrosmarta, kterého autopůjčovna Sixt nabízí za cenu 490 Kč na den a plnou nádrž máte jen za 100vku. Sixt, to je jedna z nejlepších autopůjčoven spolupracujících s cestovními kancelářemi po celém světě.

 

Autopůjčovna Praha

Sixt autopůjčovna je největší autopůjčovnou s cenou pronájmu od 490 Kč/den za Elektrosmarta. Vozidlo z fleetu autopůjčovny Sixt si můžete pronajmout v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Mezinárodní autopůjčovna Sixt nabízí pronájmy aut za nejlevnější ceny a to jak krátkodobé pronájmy tak i dlouhodobé pronájmy prvotřídních vozidel ze svého rozsáhlého autoparku. Vozový park autopůjčovny Sixt sčítá široké spektrum automobilových značek: Smart, Škoda, Audi, Mercedes, Seat a další známé kvalitní značky. Sixt nabízí kromě krátkodobých pronájmů z autopůjčovny také operativní leasing, full service leasing, fleet management a nebo také Limousine service či pronájem řidiče. Veškeré požadavky na pronájem aut máte u Sixtu z jedné ruky. V případě poruchy Vám autopůjčovna Sixt zajistí náhradní auto, ale nejen to - autopůjčovna Sixt má pro Vás připravenu i spoustu dalších výhod spojených s pronájmem auta. Jako velká mezinárodní autopůjčovna spolupracuje s řadou lokálních, ale i mezinárodních asistenčních služeb. Nově nabízí Sixt autopůjčovna i Sixt Green rent. Sixt autopůjčovna Praha je nejlevnější alternativa půjčení auta.

 

Autopůjčovna Praha - auto za pár korun

Pronajměte si auto levně - od autopůjčovny SIXT za pár korun. Sixt autopůjčovna Praha a jiná města, téměř 4 000 poboček na celém světě nabízí pronájem aut za nejnižší ceny. Autopůjčovna Sixt pronajímá i užitková auta – např. Crafter od 1 200 Kč/den. Tato mezinárodní autopůjčovna půjčuje i vozy jako Aston Martin nebo Corvetta. Základní flotilou autopůjčovny Sixt v Praze jsou však běžná vozidla economy nebo standard třídy. Sixt Vám v Praze nabízí také autobazar Sixt (Praha – Štěrboholy) s velkou nabídkou zánovních vozidel z autopůjčovny nebo operativního leasingu.

 
Pronajměte si auto od mezinárodní autopůjčovny Sixt a získejte všechny výhody pro firemní zákazníky. Autopůjčovna Sixt je největším poskytovatelem krátkodobých pronájmů několikrát oceněná prestižní cenou TTG Award, vč. roku 2010, nebo nejnovější cena Flotila Award za nejlepší autopůjčovnu v ČR.
 
cekia award