Panorama Prahy

Autopůjčovna Praha Florenc autobusový terminál

Praha Florenc autobusový terminál delivery pobočka

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt   PO - NE 08.30 - 19.30
  Křižíkova 1/Ke Štvanici   Svátky 10.30 - 17.00
  110 00      
Umístění: město      
SIXT #: 41500      

 

Aktuální nabídka aut

 

Tel.: +420-222324995

N50.083650, E14.434544

 

Sixt autopůjčovna, Sixt leasing na Firmy.cz

 

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Jak nás najdete?

  • Vaše cesta do kanceláře Sixt: Když dojedete na nádraží Florenc, ulice Křižíkova, přemístěte se, prosím, do kanceláře Sixt Praha Hlavní nádraží, Wilsonova ulice 300, kde nás najdete v areálu parkoviště budovy vlakového nádraží. Můžete si objednat taxi nebo použít MHD metro C z Hlavního nádraží. Vzdálenost z Florence do kanceláře na Hlavním nádraží je cca 750 m. Váš vůz bude připraven tam. Prosím, uschovejte si pečlivě účtenku z taxi nebo metra, Sixt vám uhradí náklady na transfer v rámci dohody o pronájmu vozidla. Cesta taxi by měla trvat asi 10 minut.
  • Vrácení vozu: Prosím, vemte na vědomí, že vůz lze vrátit pouze na pobočce Praha Hlavní nádraží, Wilsonova ul. 300. Kancelář Sixt je umístěna před budovou hlavního nádraží.

Půjčte si na pobočce Sixt Praha Florenc

Vítejte v autopůjčovně Sixt na autobusovém terminálu Praha Florenc


Pobočka autopůjčovny Sixt Praha Florenc je virtuální pobočka. Snadno a levně se dostanete do nejbližší pobočky Sixt na náklady autopůjčovny Sixt. Ať už se nacházíte v místě virtuální pobočky, nebo ve vašem hotelu, taxi vás pohodlně a zcela zdarma (do hodnoty 300 Kč) doveze do nejbližší kanceláře Sixt

Náklady na dopravu do hodnoty 300 Kč vám budou refundovány v rámci smlouvy o pronájmu vozu. Cena za taxi z virtuální pobočky na pobočku Sixt Praha Hlavní nádraží, Wilsonova ul. 300 se pohybuje v rozmezí 180-250 Kč. Účtenku za taxi službu pečlivě uschovejte a předložte, prosím, při pronájmu vozu u nás na pobočce.

Neváhejte, zarezervujte si vůz a nechte se pohodlně a zdarma přivézt přímo před pobočku autopůjčovny Sixt!

Panorama Prahy mosty přes Vltavu