Vyzvednutí a vrácení Najít místo Převzetí Oct 20 12:00 Noon Vrácení Oct 22 09:00 Am
Panorama Prahy

Autopůjčovna Praha Hlavní nádraží

Autopůjčovna Praha Hlavní nádraží

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt   PO - PA 07.00 - 20.00
  Wilsonova 300/8   SO - NE 08.00 - 20.00
  120 00 Praha 2   Svátky 08.00 - 20.00
Umístění: vlakové nádraží      
GDS - kód: PRGX01      
SIXT #: 1711      

 

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, sportovní vozy a kabriolety, 4x4/SUV, nákladní vozy

Tel.: +420-222324995

railwayprague@sixt.cz

N50.083650, E14.434544

Vítejte v autopůjčovně Sixt Praha Hlavní nádraží

Pronájem vozu od Sixtu Během Vašeho pobytu v Praze si rozhodně nesmíte nechat ujít jízdu městem s vozy autopůjčovny Sixt. Pokud si půjčíte vůz z autopůjčovny Sixt, máte zaručeno, že zvládnete vše, co jste měli v plánu. Autopůjčovna Sixt nabízí mnoho typů vozů - vany, kabriolety, SUV a dokonce luxusní vozy jako Mercedes-Benz E class. Vždy máme k dispozici také levné pronájmy vozu, abychom vyhověli všem klientům. Praha Hlavní nádraží Budova byla postavena v pozdních 1800s a díky své jedinečné architektuře určite stojí ke shlédnutí. Je rozčleněna do 20 úrovní a zahrnuje obcody, informační centra a také lékárny. Praha Hlavní nádraží je největší vlakové nádraží v České republice a také nejvíce využívané.

Muž v obleku

Pravidla pro řízení vozu z autopůjčovny Sixt a město Praha

K řízení vozidla je potřeba vlastnit dálniční známku (samolepku umístěnou na okně vozu), kterou zakoupíte na čerpacích stanicích nebo v autopůjčovně. Stejně jako v každém velkém městě, doprava je tu velmi rušná a je zapotřebí obezřetnosti. Parkování je dostupné a nachází se zde mnoho parkovišť přímo v centru města nebo blízko hotelů. Parkování na ulici je také dostupné 6 hodin během dne a přes noc. Dvě hlavní dopravní tepny jsou Malý městský okruh a Velký městský okruh. Vzhledem k vytíženosti je potřeba opatrnosti během řízení.

Auto na silnici mezi lesy

Jak nás najdete?

  • Kancelář Sixt se nachází přesně před budovou hlavního nádraží v Praze, vedle ulice Magistrála ve směru na Václavské náměstí. Je na stejné úrovni jako INDIGO parkoviště.
  • Přístup z metra: Výtahy z haly na povrch do skleněných kopulí, přímo k objektu Sixt.
  • Ve směru z nádraží Florenc na Václavské náměstí: Jeďte rovně v pravém pruhu dokud neuvidíte naší kacelář Sixt. Poté pokračujte pár metrů rovně a zabočte do prava na parkoviště. Přijedete přímo k naší pobočce Sixt.
  • Ve směru z Muzea na nádraží Florenc: Jeďte v pravém pruhu a před tím, než dojedete na Hlavní vlakové nádraží, zabočte do prava a pokračujte k jižnímu parkovišti. Jeďte rovně skrz parkovací zónu a sledujte ukazatele do kanceláře Sixt.
  • Vrácení vozidla: Místo pro vracení vozidel je situováno na horním parkovišti vně hlavním nádražím. Vjezd je možný z obou směrů dálnice. Sixt parkovací místo pro vrácení vozidel je umístěno přesně před kanceláří Sixt.
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací