112 let Sixtu. 112 let tradice.
Vyzvednutí a vrácení Najít místo Odlišné místo pro vrácení Převzetí 25. čer 12:30 Vrácení 27. čer 08:30
Panorama Prahy

Autopůjčovna Praha Hlavní nádraží

Autopůjčovna Praha Hlavní nádraží

Detailní informace:     Otevírací doba:  
Adresa: Autopůjčovna Sixt   PO - PA 07.00 - 20.00
  Wilsonova 300/8   SO - NE 08.00 - 20.00
  120 00 Praha 2   Svátky 08.00 - 20.00
Umístění: vlakové nádraží      
GDS - kód: PRGX01      
SIXT #: 1711      

 

Vozy k dispozici: kompaktní vozy a sedany, sportovní vozy a kabriolety, 4x4/SUV, nákladní vozy

Aktuální nabídka aut

 

Tel.: +420-222324995

railwayprague@sixt.cz

N50.083650, E14.434544

 

Sixt autopůjčovna, Sixt leasing na Firmy.cz

 

(Recenze na firemních profilech nejsou ověřovány.)

Jak nás najdete?

  • Kancelář Sixt se nachází přesně před budovou hlavního nádraží v Praze, vedle ulice Magistrála ve směru na Václavské náměstí. Je na stejné úrovni jako INDIGO parkoviště.
  • Přístup z metra: Výtahy z haly na povrch do skleněných kopulí, přímo k objektu Sixt.
  • Ve směru z nádraží Florenc na Václavské náměstí: Jeďte rovně v pravém pruhu dokud neuvidíte naší kacelář Sixt. Poté pokračujte pár metrů rovně a zabočte do prava na parkoviště. Přijedete přímo k naší pobočce Sixt.
  • Ve směru z Muzea na nádraží Florenc: Jeďte v pravém pruhu a před tím, než dojedete na Hlavní vlakové nádraží, zabočte do prava a pokračujte k jižnímu parkovišti. Jeďte rovně skrz parkovací zónu a sledujte ukazatele do kanceláře Sixt.
  • Vrácení vozidla: Místo pro vracení vozidel je situováno na horním parkovišti vně hlavním nádražím. Vjezd je možný z obou směrů dálnice. Sixt parkovací místo pro vrácení vozidel je umístěno přesně před kanceláří Sixt.

Půjčte si na pobočce Sixt Praha Hlavní nádraží

Pravidla pro řízení vozu z autopůjčovny Sixt a město Praha

K řízení vozidla po dálnicích je potřeba vlastnit dálniční známku (samolepku umístěnou na okně vozu), kterou zakoupíte na čerpacích stanicích nebo přímo u nás v autopůjčovně. Stejně jako v každém velkém městě, doprava je v Praze velmi rušná a je zapotřebí obezřetnosti. Parkování je dostupné a nachází se zde mnoho parkovišť přímo v centru města nebo blízko hotelů. Parkování na ulici je také dostupné 6 hodin během dne a přes noc. Dvě hlavní dopravní tepny jsou Malý městský okruh a Velký městský okruh.

osobni vozy ridic

Vítejte v autopůjčovně Sixt Praha Hlavní nádraží

Během vašeho pobytu v Praze si rozhodně nesmíte nechat ujít jízdu projížďku městem s autem od půjčovny Sixt. S našimi vozy stihnete všechny plány, které v Praze máte. Sixt má auta pro každého - osobní vozy, kabriolety, dodávky, ale i luxusní vozy jako Mercedes-Benz E class. Najdete u nás i extra výhodné pronájmy, abychom vyhověli všem klientům.

Budova pražského Hlavního nádraží byla postavena začátkem 20. století a díky své jedinečné architektuře určite stojí za shlédnutí. Je rozčleněna do několika úrovní a kromě samotného nádraží zahrnuje obchody, informační centra a také lékárny. Zároveň jde o největší a nejvíce využívané vlakové nádraží v České republice.

image