112 let na Sixtu. 112 let tradice.

SIXT VÍDEŇ

Cestujte pohodlně a stylově s autopůjčovnou Sixt po Vídni. Máme několik poboček, například na letišti nebo vlakovém nádraží, kde jsme připraveni Vám poskytnout prvotřídní služby pronájmu aut. Náš rozmanitý vozový park je dobře udržovaný a nabízí nejnovější modely od nejlepších výrobců automobilů (Mercedes, BMW, Jeep...). Těšíme se na pomoc s vašimi cestami v Rakousku!

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f0c584058ewien-city.jpg

PRONAJMUTÍ VOZIDLA VE VÍDNI

Ve Vídni je k dispozici k zapůjčení řada vozidel vhodných pro různé druhy cest. Ať už hledáte ekonomický (VW Polo) nebo luxusní model (BMW 5), máme na výběr spoustu automobilů k pronájmu. Můžete si užít pohodlný sedan nebo prostorné SUV (Jeep Grand Cherokee), projíždět se v kabrioletu (Mini Cooper cabrio) nebo svištět v kompaktním městském autě. Zarezervujte si svůj vybraný vůz online a při rezervaci nezapomeňte užitečné doplňky. Nabízíme výhodné nabídky na navigace, dětské sedačky a možnosti pojištění jako další řidiči. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme garantovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f0c584084eWien-city-2.jpg

CO MŮŽETE VIDĚT S VYPŮJČENÝM VOZIDLEM VE VÍDNI

S autem vypůjčeném v Sixtu ve Vídni, hlavní městem Rakouska, jste připraveni prozkoumat toto krásné město. Využijte jejich slavných kulturních nabídek, naplánujte výlet do Vídeňského lesa nebo navštivte Tiergarten, nejstarší zoologickou zahradu na světě. Můžete jít vstřebávat Vídeňskou kulturu do tradiční kavárny a prožít její umělecké dědictví návštěvou Klimtovy vily. Rovněž by měly být naplánovány výlety do paláce Schönbrunn a do paláce Belvedere. S pronajatým autem můžete samozřejmě také vyjet z Vídně do malebné krajiny podél řeky Dunaj. Kamkoli Vás cesta zavede, do Vídně či jejího okolí, užijte si jízdu s výhodnou nabídkou s autopůjčovnou Sixt!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg