Autopůjčovna Sixt v České republice

Autopůjčovna Sixt je tu pro vás po celé České republice. Naše pobočky najdete na letištích a hlavních nádražích v Praze, Brně a Ostravě.

 V našem vozovém parku si vybere každý.  Je libo kompaktní elektroauto do velkoměsta? Luxusní Ford Mustang? Dodávku, karavan nebo dokonce tříkolku? Žádný problém! Velký výběr ale neznamená velké ceny, naopak. Samozřejmostí je také individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Naše autopůjčovna nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů, pronájmy na víkend nebo půjčení auta na svatbu a další akce. Naši přátelští zaměstnanci vám nejen zařídí auto podle potřeb, ale také doporučí nejlepší místa k navštívení. S autopůjčovnou Sixt procestujete celé Česko komfortně a stylově!

Pronájem aut nabízíme také B2B, zajistíme firemní auta na provoz, akce nebo služební cesty.

Myslíme přitom na firemní potřeby jako je dlouhodobý pronájem, rozsáhlá síť poboček nebo flexibilní smlouvy.   

Praha panorama s mužem na lavičce

Procestujte Česko se Sixtem

K hlavním lákadlům České republiky patří bezesporu hlavní město Praha. Projeďte se malebnými zákoutími v okolí Pražského hradu nebo navštivte další z mnoha historických skvostů naší metropole. Klidnějším městem pro Váš výlet budou Karlovy Vary, překrásné lázeňské město vhodné k relaxaci a načerpání sil ze zdejších léčivých pramenů.

V druhém nějvětším městě ČR v Brně máme také pobočku na letišti, kde si můžete vyzvednout klíče od svého půjčenéh auta. Doporučujeme provést rezervaci včas online nebo telefonicky u našeho týmu. Za navštívení stojí hrad Špilberk nebo Veveří a během procházky městem můžete obdivovat místní architekturu a navštívit zdejší muzea.

Již po cestě do Ostravy si přes mobilní aplikaci můžete zavčasu rezevovat a vybrat vozidlo pro své výlety. Doporučujeme vyrazit do hornického muzea Landek, kde se dozvíte více o nelehkém hornickém životě. Celé město jako na dlani budete mít z vyhlídkové věže Nové Radnice a celou rodinu nejvíce potěšíte výletem do ostravské ZOO.

Silnice v lese