Menu

Půjčovna Sixt v České republice

Autopůjčovna Sixt má pro Vás hned několik míst strategicky rozmístěných po celé České Republice. Naše pobočky najdete na letištích a hlavních nádražích ve městech Praha, Brno, Karlovy Vary nebo Ostrava. Vozový park Sixt nabízí široké spektrum automobilových značek např. Mercedes, Škoda, Smart, Seat, Audi, vhodných pro různé využití na Vašich cestách a pro Vaše maximální pohodlí. 

Vybrat si můžete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem a využít i dalších služeb Sixtu - operativní leasing, full service leasing, fleet management, Limousine service či pronájem řidiče.

Na našich českých pobočkách očekávejte přátelský a usměvavý personál, který Vám pomůže s vyřízením všech potřebných dokumentů a doporučí památky a zajímavá místa k navštívení. Přejeme Vám příjemnou cestu v pronajatých vozech Sixt!

Praha panorama s mužem na lavičce

Procestujte Česko se Sixtem

K hlavním lákadlům České republiky patří bezesporu hlavní město Praha. Projeďte se malebnými zákoutími v okolí Pražského hradu nebo navštivte další z mnoha historických skvostů naší metropole. Klidnějším městem pro Váš výlet budou Karlovy Vary, překrásné lázeňské město vhodné k relaxaci a načerpání sil ze zdejších léčivých pramenů.

V druhém nějvětším městě ČR v Brně máme také pobočku na letišti, kde si můžete vyzvednout klíče od svého půjčenéh auta. Doporučujeme provést rezervaci včas online nebo telefonicky u našeho týmu. Za navštívení stojí hrad Špilberk nebo Veveří a během procházky městem můžete obdivovat místní architekturu a navštívit zdejší muzea.

Již po cestě do Ostravy si přes mobilní aplikaci můžete zavčasu rezevovat a vybrat vozidlo pro své výlety. Doporučujeme vyrazit do hornického muzea Landek, kde se dozvíte více o nelehkém hornickém životě. Celé město jako na dlani budete mít z vyhlídkové věže Nové Radnice a celou rodinu nejvíce potěšíte výletem do ostravské ZOO.

Silnice v lese
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací