Sixt Utrecht

 

Pokud pro Váš výlet do Utrechtu sháníte pronájem auta, dovolte Sixtu aby se o to postaral! Abyste měli jistotu, že si vyberete to pravé auta, nabízí Sixt širokou nabídku vozů různých velikostí a druhů. Vyberte si luxusní SUV, které bude zejména pro Vaší rodinu velmi bezpečné nebo zvolte sportovní kabriolet, který bude pro projížďku po Utrechtu velmi stylové.

 

Rezervovat auto hned

 

Autopůjčovna Sixt v nizozemském Utrechtu

Sixt nabízí při zapůjčení auta mnoho výhod jako je neomezený počet ujetých kilometrů, možnost druhého řidiče a dodatečná pojištění. Pronájem auta v Utrechtu už nemůže být jednodušší, díky velkému výběru z našeho vozového parku a skvělé poloze našich poboček.

 

utrecht-city-content

 

Co vidět v Utrechtu

Utrecht je čtvrtým největším městem Nizozemí. Je dobře známý svou bohatou historií, která se datuje až do roku 47 před naším letopočtem. V Utrechtu žije velká komunita studentů, kteří dávají městu živou a přívětivou atmosféru. S pronajatým vozem máte perfektní možnost poznat toto krásné město a jeho okolí. Můžete navštívit dechberoucí Domchurch a historickou katedrálu, která byla postavena ve třináctém století. Nezapomeňte zajet do utrechtského Centraal muzea, které je nejstarším veřejným muzeem v zemi. Budovy muzea a impozantní umělecká sbírka zahrnuje největší světovou sbírku Rietveldových designerských kousků.

 

Nabídka aut Sixt