112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA SIXT V TURECKU

Zapůjčte si auto v autopůjčovně Sixt v Turecku a objevujte celou zem, která se nabízí, svým vlastním tempem. Prohlédněte si atrakce velkých měst, jako je Istanbul nebo Ankara, nebo se vydejte na různá pobřeží. Můžete si odpočinout v letoviscích v Egejském a Středozemním moři, trávit čas venku u Černého moře nebo se vydat na stepi Střední Anatolie nebo na hory Východní Anatolie. Ať už jste kdekoli, existuje spousta historických a kulturních zajímavých míst. Od starověkých římských ruin, mešit a paláců, po fantastická muzea a moderní nákupní a restaurační možnosti, má Turecko vše. Odškrtněte si vše ve svém seznamu, nebo jej nechte otevřený, můžete ale pohodlně a klidně cestovat se zapůjčeným vozidlem od autopůjčovny Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PRONAJMĚTE SI AUTO V TURECKU S AUTOPŮJČOVNOU SIXT

V naší autopůjčovně Sixt v Turecku máme k dispozici rozsáhlou flotilu vozidel v různých stylech. Ať už pracujete nebo cestujete, máme tu správnou autopůjčovnu, která splní váš rozpočet a požadavky na řízení. Vyberte si z naší široké nabídky moderních vozidel od nejlepších světových výrobců automobilů. Máme řadu kompaktních automobilů, sedanů, sportovních vozů, kabrioletů, SUV a dodávkových vozidel. Můžete také upravit svou rezervaci pomocí našich nabídek na upgrady a doplňky. Při rezervaci dopředu online nebo telefonicky přidejte dětskou sedačku, dalšího řidiče, navigaci a další možnosti. Vezměte prosím na vědomí, že Vám můžeme zaručit pouze to, že obdržíte vozidlo ve vámi vybrané kategorii auta, a nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65707dacca9d1tuerkei-country-page-1.jpg

AUTOPŮJČOVNA TURECKO

Autopůjčovna Sixt poskytuje v Turecku prémiové půjčovny aut. S našimi četnými pobočkami a dostupnými cenami na luxusních a úsporných vozidlech můžeme snadno uspokojit vaše potřeby mobility. Ať už jsou vaše plány pro Turecko jakékoli, využijte naší špičkové kvality, půjčování špičkových značek automobilů a pohodlného, stylového a snadného cestování.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65707dacca518tuerkei-country-page.jpg

TIPY PRO ŘÍZENÍ PRO TURECKO

Autopůjčovna Sixt chce zajistit příjemnou a bezpečnou cestu s autopůjčovnou v Turecku. Před jízdou se prosím seznamte s pravidly a předpisy na silnici. Zde je několik základních pokynů, které musíte dodržovat při pronájmu automobilu z autopůjčovny Sixt.

  • Jeďte po pravé straně silnice.
  • Pojištění je povinné. Vždy byste měli mít ve vozidle řidičský průkaz, doklady o registraci vozidla a doklady o pojištění.
  • Řidič a cestující musí mít bezpečnostní pásy.
  • Rychlostní limity jsou 120 km/ h na dálnicích, 90 km/h za hodinu na dvou proudových silnicích a 50 km/h v zastavěných oblastech.

Při řízení automobilu půjčeném v autopůjčovně Sixt v Turecku je třeba dodržovat i další pravidla a předpisy, proto si je prosím přečtěte.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65707daccac78tuerkei-country-page-2.jpg