112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT TOULOUSE

Autopůjčovna Sixt  v Toulouse Vám poskytne kvalitní služby a mnoho výhod. Z našeho vozového parku si můžete vybrat vůz, který bude nejlépe vyhovovat Vaším potřebám a rozpočtu. Pokud cestujete s dětmi, máme pro Vás možnost vypůjčit si dětskou autosedačku a mnohem více.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

AUTOPŮJČOVNA V TOULOUSE

Pokud máte v plánu vidět z tohoto krásného města co nejvíce, nemůžete se spoléhat pouze na veřejnou dopravu. S vypůjčeným autem od Sixtu však můžete navštívit vše, co chcete a nemusíte se nijak omezovat jízdními řády.

V Toulouse je mnoho možností, kam se vydat na výlet. Navštivte například Kanál du Midi, městský park v Grand Rond,  Pont-Neuf, Kapitol a mnohem více. I když jsou tyto atrakce zahrnuty v klasických okružních jízdách městem, nebudete mít možnost je navštívit osobně anebo zde pobýt tak dlouho, jak chcete. Když však budete mít k dispozici své auto, uvidíte právě to, co chcete a dokonce budete mít možnost navštívit sousední města.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f26db7f7d3toulouse-city-content.jpg

JAK SI VYBRAT TEN PRAVÝ VŮZ

Nezáleží na tom, jak dlouho budete pobývat v Toulouse, protože vůz si můžete vypůjčit, na jak dlouho chcete. Budete platit pouze za dobu, po kterou budete mít vůz vypůjčen. Ne všechny vozy jsou nadstandardně vybaveny. Pokud budete chtít navigaci, satelitní rádio nebo další vybavení, vyberte si vůz, který je tím vybaven. Autopůjčovna Sixt v Toulouse je Vám k dispozici každý den v roce. Postaráme se o to, abyste si svůj pobyt v Toulouse užili naplno.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg