112 let Sixtu. 112 let tradice.

Autopůjčovna Švýcarsko

V autopůjčovně Sixt Vám nabízíme cenově dostupné sazby na náš rozsáhlý vozový park luxusních a úsporných vozidel. S našimi prémiovými službami a nejvyšší kvalitou, vozidly špičkových značek, které jsme připravili pro váš pronájem ve Švýcarsku. Čeká na Vás 26 poboček po celém Švýcarsku, ať už přiletíte na jakékoliv letiště, přijedete vlakem anebo se rozhodnete až po příjezdu do vaší destinace.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

PRONAJMUTÍ VOZIDLA VE ŠVÝCARSKU

K dispozici jsou samozřejmě i jednosměrné pronájmy, kdy můžete v klidu a pohodlí zkoumat krásnou a fascinující přírodu Švýcarska, a poté vrátit vozidlo na jakékoliv jiné pobočce autopůjčovny Sixt. Máme pro Vás to, co potřebujete i to po čem toužíte, ať už je váš cíl a důvod cesty jakýkoliv. V naší nabídce máme kompaktní vozidla, SUV do vyšších terénů, vícemístná auta pro rodiny a skupiny anebo sportovní a luxusní vozidla, která Vám vyrazí dech. Pro dobrodružné povahy máme JEEP Wrangler nebo Toyotu Tacomu, pro větší rodinku máme GMC Acadia nebo Chevrolet Suburban, pro milovníky „větru ve vlasech“ tu máme Mercedes SL Roadster anebo Chevrolet Corvette cabrio a pro milovníky rychlých a sportovních vozů tu máme Ford Mustang GT-S nebo Dodge Charger. Svůj pronájem auta ve Švýcarsku můžete také přizpůsobit užitečnými doplňky a upgrady. Doplňky, jako jsou dětské sedačky, GPS, krytí dalších řidičů a další, mohou být zahrnuty při vaší rezervaci online nebo po telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že vaše rezervace může být zaručena pouze pro kategorii vozu, nikoli pro konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65707eff18ec8switzerland-side.jpg

PÁR TIPŮ PRO ŘÍZENÍ VE ŠVÝCARSKU

Když si ve Švýcarsku pronajmete auto s autopůjčovnou Sixt, seznamte se s místními pravidly a předpisy o silničním provozu. Zde je několik základních zákonů o řízení:

  • Rychlostní limity je třeba dodržovat: na dálnici max. 120 km/hod, 80 km/hod mimo město
  • Bezpečnostní pás musí mít jak řidič, tak i ostatní spolujezdci.
  • Nepoužívejte mobilní telefon a dávejte si pozor na cyklisty, zejména pokud jde o správné zatáčky.

Autopůjčovna Sixt doufá, že si pronájem vašeho vozu užijete jak bezpečně, tak v klidu.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65d4a5a3331d0switzerland-country.jpg

CO DĚLAT S VYPŮJČENÝM VOZEM VE ŠVÝCARSKU

Švýcarsko, považované za jednu z nejbohatších zemí na světě, je ještě bohatší na atrakce a celoroční aktivity. Bez ohledu na to, kde jste ve Švýcarsku, na každém rohu na Vás čeká něco k vidění a se zapůjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt to bude ihned jednodušší. Pokud už máte plán nebo volnou chvíli během vašeho pobytu ve Švýcarsku, udělejte si čas na projížďku podél impozantních horských průsmyků a divokých údolí. Vyrazte na sjezdovky, vyjeďte do švýcarských Alp nebo se vydejte na břeh Ženevského jezera. Rozhodně nesmíte odjet bez typických švýcarských suvenýrů, jako je vynikající švýcarská čokoláda, sýry a hodinky nebo ostré nože. Vychutnejte si ve všech fantastických destinacích ve Švýcarsku komfort a pohodlí vašeho vypůjčeného vozidla z autopůjčovny Sixt.

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg