112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA ŠVÉDSKO

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu ve Švédsku. Máme řadu ideálně umístěných poboček na letištích, na vlakových nádražích a ve velkých městech po celé zemi, kde nabízíme naše služby prémiového pronájmu automobilů. Od kompaktních automobilů, kabrioletů, SUV a dodávek, máme spoustu automobilů k zapůjčení, abychom uspokojili vaše potřeby mobility ve Švédsku.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65707e617942dschweden-country-page.jpg

PRONAJMĚTE SI AUTO VE ŠVÉDSKU U AUTOPŮJČOVNY SIXT

V naší autopůjčovně Sixt ve Švédsku si můžete vybrat mezi velkým výběrem luxusních a úsporných vozidel. Náš vozový park obsahuje modely od některých z nejlepších výrobců automobilů na světě (Volvo, Mercedes) a v různých stylech, aby vyhovoval celé řadě cest. Nabízíme také užitečné doplňky a upgrady, které Vám pomohou zajistit optimální zážitek z jízdy. Při rezervaci online nebo telefonicky můžete zahrnout doplňky, jako jsou dětské sedačky, navigace, krytí dalších řidičů, pojistné balíčky a další. Vezměte prosím na vědomí, že můžete zarezervovat pouze kategorii vozidla, nikoli konkrétní model. Těšíme se, až Vám předáme klíče a pomůžeme Vám s cestováním po Švédsku!

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65707e6179bbbschweden-country-page-2.jpg

ŘIDIČSKÉ PŘEDPISY VE ŠVÉDSKU

Autopůjčovna Sixt Vám pomůže, abyste měli bezpečnější zážitek z jízdy ve Švédsku. Než se vydáte na cestu se zapůjčeným vozidlem, je třeba znát několik základních dopravních pravidel:

  • Jízda je na pravé straně silnice.
  • Řidič a všichni cestující musí používat bezpečnostní pásy.
  • Během jízdy by měly být rozsvíceny světlomety.
  • Jízda rychlostí vyšší než 105 km/h na hlavních silnicích, 70 km/h na vedlejších silnicích a 50 km/h ve městech je zakázána a může vést k pokutě.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65707e617a0d9schweden-country-page-1.jpg

CO VIDĚT SE ZAPŮJČENÝM VOZIDLEM VE ŠVÉDSKU

Švédsko je skandinávská země známá pro svou ohromující krajinu, ledové hotely a přátelské lidi. Ideální místo pro zahájení vaší cesty je ve Stockholmu, hlavním městě Švédska, kde si můžete užít celou řadu atrakcí. Před prohlídkou souostroví navštivte muzea a nákupní a restaurační destinace. Půjčte si také vůz s autopůjčovnou Sixt do místa světového dědictví UNESCO ve Visby, do Laponska, křišťálové krajiny v Kalmaru nebo na písečné pláže a ohromující národní parky poblíž Malmö. S tolika věcmi k objevování ve Švédsku, Vás ujistíme, že se dostanete ke všemu s klidem a v pohodlí spolehlivého zapůjčeného vozidla z autopůjčovny Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg