+420 22 23 24 995 Rezervovat
Místo vyzvednutí
Převzetí
Vrácení

Sixt Salzburg

Vypůjčte si auto v Salzburgu jednoduše a rychle. Sixt Vám nabízí vozy skvělé kvality za přijatelné ceny. Cestujte pohodlně a stylově s vozem od Sixtu!

Rezervace zde: Rezervační formulář Sixt

 

Autopůjčovna v Salzburgu, Rakousko se Sixtem

K vypůjčení jsou k dispozici nejnovější modely vozů od nejlepších výrobců. Nezáleží na tom, jestli cestujete obchodně či pro potěšení, náš široký vozový park dokáže pokrýt Vaše potřeby. Vyberte si ze široké nabídky kompaktních vozů, sedanů, sportovních automobilů a kabrioletů, SUV a dodávek. Jakýkoli model si vyberete, poskytneme Vám k němu mnoho bonusů a výhod. Zahrňte do pronájmu vozu také vypůjčení dětské sedačky, navigace či extra pojištění druhého řidiče. Vozy rezervujte online nebo telefonicky a pamatujte při tom, že Vám garantujeme rezervaci vozu v určité kategorii, nikoli konkrétní model.

Rezervace zde: Rezervační formulář Sixt

 

Objevujte Salzburg a okolí s autem od Sixtu

Půjčení vozu v Salzburgu může být skvělá příležitost vidět z tohoto překrásného rakouského města více. Můžete tak snadno procestovat nejen město, ale i jeho okolí. Navštivte zámek Hellbrunn, bývalé sídlo salzburského arcibiskupa anebo vyražte na Hohensalzburskou pevnost a vychutnejte si úžasné výhledy do okolí. V Salzburgu je mnoho muzeí, nákupních lokalit a restaurací, které byste určitě měli navštívit.  Samozřejmě se můžete vydat na výlet Alp a vidět toto majestátní pohoří na vlastní oči. Rakousko nabízí spoustu možností, s půjčeným autem od Sixtu si z nich stačí jen vybrat.

Rezervace zde: Rezervační formulář Sixt

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací