112 let na Sixtu. 112 let tradice.

SIXT SALCBURK

Vypůjčte si auto v Salzburgu (česky Salcburku) jednoduše a rychle. Sixt Vám nabízí vozy skvělé kvality za přijatelné ceny. Cestujte pohodlně a stylově s vozem od Sixtu!

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

AUTOPŮJČOVNA V SALZBURGU, RAKOUSKO SE SIXTEM

K vypůjčení jsou k dispozici nejnovější modely vozů od nejlepších výrobců. Nezáleží na tom, jestli cestujete obchodně či pro potěšení, náš široký vozový park dokáže pokrýt Vaše potřeby. Vyberte si ze široké nabídky kompaktních vozů, sedanů, sportovních automobilů a kabrioletů, SUV a dodávek. Jakýkoli model si vyberete, poskytneme Vám k němu mnoho bonusů a výhod. Zahrňte do pronájmu vozu také vypůjčení dětské sedačky, navigace či extra pojištění druhého řidiče. Vozy rezervujte online nebo telefonicky a pamatujte při tom, že Vám garantujeme rezervaci vozu v určité kategorii, nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f130e7bd0csalzburg-city-content.jpg

OBJEVUJTE SALZCBURK A OKOLÍ S AUTEM OD SIXTU

Půjčení vozu v Salcburku může být skvělá příležitost vidět z tohoto překrásného rakouského města více. Můžete tak snadno procestovat nejen město, ale i jeho okolí. Navštivte zámek Hellbrunn, bývalé sídlo salzburského arcibiskupa anebo vyražte na Hohensalzburskou pevnost a vychutnejte si úžasné výhledy do okolí. V Salcburku je mnoho muzeí, nákupních lokalit a restaurací, které byste určitě měli navštívit.  Samozřejmě se můžete vydat na výlet Alp a vidět toto majestátní pohoří na vlastní oči. Rakousko nabízí spoustu možností, s půjčeným autem od Sixtu si z nich stačí jen vybrat.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg