Sixt Rotterdam

 

Zapůjčení vozu v Rotterdamu je velmi snadné a bezproblémové. Pohybujte se po městě volně a nezávisle s jedním z našich spolehlivých vozů. Sixt nabízí ekonomické i luxusní vozy za přijatelné ceny.

 

Rotterdam centrum

 

Autopůjčovna Sixt v Rotterdamu

V Rotterdamu máme několik poboček, které jsou umístěny napříč městem tak, aby pro Vás bylo využití našich služeb, co nejjednodušší. Náš vozový park nabízí nejnovější vozidla, těch nejlepších světových značek. Bez ohledu na to, jestli jedete do Rotterdamu obchodně nebo na dovolenou, vždy pro Vás bude připraven kvalitní a spolehlivý vůz. Vyberte si, jaké auto Vám sedne nejvíce. Bude to kompaktní autíčko, sedan, sportovní model či kabriolet, SUV či dodávka? Zarezervujte si svůj vůz online nebo po telefonu. Do rezervace můžete zahrnout také speciální služby jako je zapůjčení dětské sedačky, GPS a dodatečná pojištění.  Mějte prosím na paměti, že jsme schopni Vám zaručit pouze kategorii vozidla, ne konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Rotterdam most

 

S vypůjčeným autem od Sixtu uvidíte z Rotterdamu více

Půjčením vozu si zpříjemníte a usnadníte prohlídku města, a protože Vám s vypůjčeným autem nabízíme neomezené množství ujetých kilometrů, bez problému můžete objevovat i ostatní krásy Nizozemska. Vydejte se do centra města a zastavte se u některých z fantastických muzeí. Poté si vyjeďte prozkoumat zachovalé větrné mlýny v Rotterdamu nebo v nedalekém Schiedamu, kde se nacházejí nejvyšší mlýny světa. Doporučujeme navštívit také rotterdamskou zoo a trompenburgské arboretum. Poté, co jste viděli většinu atrakcí v Rotterdamu, vydejte se za město. Když počasí dovolí, vyražte na pláž, do středověkého města Brielle nebo zkrátka kamkoli budete chtít. Užívejte si jízdu se Sixtem, komkoli Vás cesta zavede!

 

Nabídka aut Sixt