112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT ŘECKO

Půjčte si v Řecku pohodlně, stylově a snadno s autem z autopůjčovny Sixt. Nabízíme přijatelné ceny za nejvyšší kvalitu a vozový park špičkové značky. Ať už chcete luxusní nebo ekonomický model, máme řadu moderních vozidel, která uspokojí vaše potřeby mobility v Řecku.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2773dc96bGriechenland-countrypage.jpg

PŮJČTE SI AUTO S AUTOPŮJČOVNOU SIXT

Díky pobočkám autopůjčovny Sixt po celém Řecku usnadňujeme a pohodlně využíváme našich prémiových služeb. Při pronájmu automobilu v Řecku s autopůjčovnou Sixt máte možnost vybrat si z velkého výběru vozidel od nejlepších světových výrobců. Vyberte si z našich kompaktních vozidel a sedanů, sportovních vozů a kabrioletů, SUV a dodávek. Bez ohledu na to, který model nejlépe vyhovuje vašim řeckým plánům, můžete počítat s jízdou dobře udržovaného, čistého a spolehlivého automobilu. Doporučujeme zarezervovat si dopředu online nebo telefonicky a zvážit zahrnutí našich nabídek na užitečné doplňky při rezervaci automobilu v Řecku. Uvědomte si však, že Vám můžeme zaručit pouze to, že obdržíte vozidlo ve vámi vybrané kategorii a nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2773dcc06Griechenland-countrypage-1.jpg

PRAVIDLA SILNIČNÍHO PROVOZU V ŘECKU

Autopůjčovna Sixt chce zajistit, abyste měli bezpečnou zkušenost s řízením pronajatého automobilu v Řecku. Zde je několik tipů, jak nejlépe zvládnout cestu se zapůjčeným vozidlem.

  • Mějte hotovost po ruce pro placení mýtného.
  • Používání mobilního telefonu za jízdy je nezákonné a v případě porušení tohoto zákona můžete očekávat zastavení a pokutu.
  • Nejnáročnějším aspektem řízení v Řecku mohou být zatáčky a horské průsmyky ve venkovských oblastech země. Jeďte pomalu, dodržujte stanovené rychlostní limity a buďte připraveni zastavit, abyste umožnili protijedoucímu provozu projet po úzkých silnicích.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f27978a62aGriechenland-countrypage-2.jpg

CO VIDĚT V ŘECKU SE ZAPŮJČENÝM VOZEM OD AUTOPŮJČOVNY SIXT

Autopůjčovna Sixt v Řecku Vám umožní zažít vše, co Vám tato země nabízí, od kulturních a historických zajímavostí po krásné pláže a pobřežní města. Cestující, kteří cestují poprvé do Řecka, nebudou si chtít nechat ujít světově proslulá místa, jako je Parthenon v Athénách, Delphi, Apolův chrám nebo Rhodosský kolos. Ti, kteří hledají dovolenou na ostrově, mají spoustu míst, z nichž si mohou vybrat, zda hledají rušný noční život nebo klidné odpočinek. Bez ohledu na to, co máte v plánu v Řecku se zapůjčeným vozem z autopůjčovny Sixt, se můžete volně pohybovat vlastním tempem.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg