Autopůjčovna Portugalsko

 

Zapůjčení vozidla v Portugalsku je rychlé a výhodné s autopůjčovnou Sixt. Díky místům poblíž většiny hlavních letišť a turistických destinací v Portugalsku je autopůjčovna Sixt ideální možností uspokojení s pronájmem auta.

 

Pobřeží Portugalsko

 

Pronajměte si auto v Portugalsku u autopůjčovny Sixt

Autopůjčovna Sixt se může pochlubit vynikajícím zákaznickým servisem a neuvěřitelnými nabídkami na širokou škálu vozidel, včetně kabrioletů, dodávkových vozidel, luxusních vozů, sportovních vozů a 4x4. K dispozici jsou také možnosti, jako jsou autosedačky, pojištění LDW a přidávání dalších řidičů. Půjčte si auto v Portugalsku u autopůjčovny Sixt na vaší další cestě a pohodlně se prozkoumejte tuto krásnou zem svým vlastním tempem a podle svého vlastního rozvrhu.

 

Rezervovat auto hned

 

Venkov Portugalsko

 

Při jízdě v Portugalsku mějte na paměti

  • Při vjezdu do tunelů nebo jiných tmavých míst musí být použity světlomety.
  • Pokud nejste občanem země EU, musíte mít spolu s řidičským průkazem po ruce mezinárodní řidičské oprávnění.
  • V Portugalsku je rovněž povinné mít k dispozici doklady o pojištění, a to i při půjčení auta.
  • Děti mladší 12 let nemohou sedět na předním sedadle, pokud jejich výška nepřesahuje 135 cm.
  • Rychlostní limit na dálnicích v Portugalsku je obecně 120 km/h (50 km/h obytných oblastech).

To je jen několik pravidel, na které musíte mít na paměti, než si půjčíte auto v Portugalsku s autopůjčovnou Sixt a sednete si za volant. Abyste zajistili svou bezpečnost, věnujte prosím čas důkladnému porozumění dopravním předpisům v Portugalsku.

 

Zajímavosti, které uvidíte při pronájmu automobilu v Portugalsku

Pokud si půjčíte auto v Portugalsku, můžete si ve svém volném čase užívat mnoho úchvatných panoramat na okolí. Zvláště oblíbenou turistickou destinací je hlavní město Portugalska, Lisabon. Můžete žít vzrušujícím nočním životem v Lisabonu procházením nákupní čtvrtí Chiado. Pokud dáváte přednost klidnějšímu zážitku, můžete se vydat na neuvěřitelnou pláž Algarve a vyhřívat se na sluníčku, jedné z nejkrásnějších destinací v Portugalsku. Malebný výhled na nedotčené pláže nezklame. Se zapůjčeným autem z autopůjčovny Sixt si můžete dopřát všechny památky a zážitky, které může Portugalsko nabídnout. Zapůjčete si auto a vytvořte si nezapomenutelnou dovolenou plnou vzrušujících dobrodružství, bez starostí a bez potíží.

 

Nabídka aut Sixt