112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA POLSKO

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu v Polsku. Pobočky mají ideální polohu v celém Polsku, kde můžete získat spoustu kvalitních automobilů k zapůjčení. Nabízíme velký výběr moderních vozidel od kompaktních automobilů, kabrioletů a sportovních vozů po SUV a dodávky.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2be1e4159Polen-country-page-2.jpg

PRONAJMĚTE SI AUTOMOBIL V POLSKU S AUTOPŮJČOVNOU SIXT

V naší autopůjčovně Sixt v Polsku máte šanci najít perfektní automobil k zapůjčení z naší prémiové flotily. K dispozici v luxusních i úsporných modelech máme co potřebujete k uspokojení vašich potřeb v oblasti dopravy a cestování. Nabízíme rozmanitou škálu vozidel od některých z nejlepších výrobců automobilů na světě (BMW, Audi, Škoda). Také si můžete přizpůsobit pronájem automobilu v Polsku pomocí našich nabídek užitečných doplňků a upgradů. Zahrňte doplňky, jako je dětská sedačka, GPS, další řidič a další při rezervaci online nebo telefonicky. Vezměte prosím na vědomí, že Vám můžeme zaručit pouze to, že obdržíte vozidlo ve Vámi vybrané kategorii, a nikoliv konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2be1e440ePolen-country-page.jpg

PRAVIDLA A PŘEDPISY SILNIČNÍHO PROVOZU V POLSKU

Abyste mohli legálně jezdit v Polsku, musíte být starší 18 let. Kromě tohoto věkového omezení existuje ještě několik dalších silničních pravidel a předpisů, se kterými byste se měli seznámit před jízdou pronajatým autem z autopůjčovny společnosti Sixt. Níže uvádíme několik nejdůležitějších polských dopravních předpisů:

  • Rychlostní limit se mění takto: do 50 km/h v městských oblastech a 90 km/h ve venkovských oblastech. Od 90 km/h do 110 km/h na otevřených silnicích a 130 km/h na dálnicích.
  • Bezpečnostní pás je povinen nosit řidič i ostatní cestující.
  • Během jízdy od února do října musí být vždy používány potkávací světla.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2be1e45cfPolen-country-page-1.jpg

CO DĚLAT V POLSKU S PRONAJATÝM VOZIDLEM Z AUTOPŮJČOVNY SIXT S autem zapůjčeným v Polsku můžete cesto

S autem zapůjčeným v Polsku můžete cestovat po zemi volně a vlastním tempem. Můžete navštívit mnoho historických a kulturních zajímavostí jak v malých městech, tak ve větších městech. Můžete navštívit slavná města, jako je Varšava a Krakov, nebo strávit čas na pobřeží Baltského moře a v Gdaňsku. Můžete se vydat na prohlídku hradů nebo na prohlídku krásných přírodních oblastí Polska. Zapůjčené vozidlo z autopůjčovny Sixt Vám umožní zamířit do Tater a zúčastnit se některých outdoorových aktivit. Plánujte strávit čas se zapůjčený vozem ze Sixtu v Polsku a užitím si to na maximum!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg