112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT PAŘÍŽ

Autopůjčovna Sixt nabízí širokou škálu prémiových vozidel k dispozici k pronájmu v Paříži. V nabídce je například BMW Z4 M40i Cabrio nebo Porsche 911 Targa 4 GTS. S našimi dostupnými cenami a komplexními službami jsme pokryli vaše potřeby mobility v Paříži.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f23f7a9ecbParis-city-page-2.jpg

AUTOPŮJČOVNA V PAŘÍŽI

Autopůjčovna Sixt má několik poboček po celé Paříži, kde můžete využít našich služeb. Ať už přijedete na letiště, na vlakové nádraží nebo se ocitnete kdekoli ve městě, máme místo, které Vás vybaví. Na našich pařížských pobočkách autopůjčovny Sixt je k dispozici celá řada vozidel, která dokážou uspokojit různé potřeby. Vyberte si, co bude nejlépe vyhovovat vašim plánům nebo účelu, z našich moderních kompaktních vozů (Audi A1, Škoda Scala) a sedanů, sportovních vozů, kabrioletů, SUV (Škoda Kodiaq, Bmw X5) či dodávek. Pokud potřebujete navigaci, dětskou sedačku, možnosti pojištění, další řidiči nebo více, můžete snadno zahrnout všechny druhy vylepšení a přidat do vaší rezervace automobilu v Paříži. Při rezervaci online nebo telefonicky s naším týmem si jednoduše zarezervujte libovolné doplňky. Těšíme se na předání klíčů!

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f23f7aa1e4Paris-city-page-3.jpg

CO VIDĚT V PAŘÍŽI S VYPŮJČENÝM VOZIDLEM OD SIXTU

Od Eiffelovy věže až po historické kouzlo Orsayova muzea je Paříž jedním z nejatraktivnějších měst na světě a můžete si bezplatně prohlédnout vše, co nabízí, s vypůjčeným vozidlem. Vydejte se do ulic a projeďte se všemi kultovními místy, obdivujte jeho krásnou architekturu a nasákněte její historii. Nezapomeňte se zastavit v mnoha slavných kostelech a muzeích mezi prohlídkou všech restaurací a nákupních destinací každé čtvrti Paříže. Ať už trávíte čas na levém břehu nebo na pravém břehu, můžete se ve městě plně vydat vlastním tempem s pohodlím vašeho pronájmu v Paříži. Samozřejmě, pokud se Vám podaří vidět a dělat to všechno ve městě světla, můžete se vydat dál na exkurzi do paláce ve Versailles nebo kdekoli jinde blízko nebo o něco dál. Využijte svůj čas v jednom z nejkrásnějších měst na světě s autopůjčovnou Sixt, jedním z nejlepších poskytovatelů půjčoven aut na světě. Užijte si jízdu!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2436c7c2fParis-city-page.jpg