Autopůjčovna Norsko

 

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem aut v Norsku s více než 60 pobočkami po celé zemi, včetně dvou v hlavním městě Oslo. Kromě výhodných lokalit můžete s autopůjčovnou Sixt využít výhodných cen za luxusní a úsporná vozidla. S velkým výběrem vysoce kvalitních vozů, značkových automobilů (BMW, Volvo) a komplexních služeb můžeme uspokojit vaše potřeby mobility v Norsku.

 

Město v Norsku

 

Pronajměte si auto v Norsku u Sixt

Autopůjčovna Sixt v Norsku nabízí širokou škálu vozidel, která dokážou uspokojit všechny druhy cestování. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše plány nebo účel pronájmu automobilu v Norsku, naše rozsáhlá flotila má spoustu možností. Můžete si vybrat z našich moderních kompaktních vozů (BMW 1) a sedanů, sportovních automobilů a kabrioletů, SUV a dodávek. Můžete si také přizpůsobit svůj pronájem automobilu pomocí našich nabídek užitečných doplňků a upgradů. S doplňky jako je dětská sedačka, navigace, další řidič nebo nosič lyží si můžete v Norsku zajistit optimální zážitek z jízdy.

 

Rezervovat auto hned

 

Norsko hory

 

Řidičské předpisy v Norsku

Norsko má řadu silničních pravidel a předpisů, se kterými byste se měli seznámit před jízdou se zapůjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt. Zvláště důležité je dodržovat bezpečnostní pravidla v zimě, protože silnice mohou být špatné až neprůjezdné.

  • Některé silnice v Norsku jsou v zimě často uzavřené. Další informace o stavu vozovky získáte v Informačním centru pro uživatele silnic.
  • Během zimy musí být vozidla vybavena zimními pneumatikami.
  • Abyste si mohli pronajmout auto v Norsku, musíte mít platný řidičský průkaz po dobu nejméně jednoho roku.

To je jen několik z řidičských předpisů, se kterými byste se měli seznámit, než vyrazíte zapůjčeným autem z autopůjčovny Sixtu na silnice v Norsku. Doufáme, že se Vám jízda bude líbit!

 

Norsko hory

 

Zajímavosti, které můžete vidět a dělat s pronajatým vozidlem z autopůjčovny Sixt v Norsku

Norsko je bohaté na dávnou historii, která sahá až do doby kamenné. Jednou z věcí, které můžete se zapůjčeným autem z autopůjčovny Sixt udělat, je zajet se podívat na dřevěné středověké kostely. Fanoušci umění mohou chtít navštívit Národní galerii v Oslu, kde najdete díla umělců jako je Hans Gude a Edvard Munch. Norsko je také známé svou velkolepou přírodou a určitě byste měli využít zapůjčené vozidlo a objevovat jeho ohromující krajinu. Navštivte například národní park Rondane známý pro stáda divokých sobů nebo se vydejte do národního parku Ytre Hvaler. Ať už jsou vaše plány v Norsku jakékoli, proveďte je v pohodlí a v klidu se zapůjčeným automobilem z autopůjčovny Sixt!

 

Nabídka aut Sixt