Sixt Nice

 

Autopůjčovna Sixt nabízí širokou škálu prémiových služeb autopůjčovny. Z našeho vozového parku je k dispozici velký výběr ekonomických (Peugeot 208) a sportovních automobilů, kabrioletů, SUV, dodávek a dalších. Ať už máte jakýkoli rozpočet, styl nebo jízdní potřeby, u nás najdete ten správný vůz k pronájmu.

 

Nice city center

 

Příjemný pronájem auta se Sixtem

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem auta v Nice. Náš různorodý vozový park k pronájmu v Nice znamená, že můžeme uspokojit všechny druhy cestování. Ať už v oblasti podnikání nebo potěšení, samostatně nebo se skupinou přátel nebo rodiny, máme půjčovnu aut, která vyhovuje vašim požadavkům. Máte také možnost přizpůsobit si pronájem auta pomocí cenově výhodných nabídek na celou řadu užitečných doplňků. Dopřejte si optimální zážitek z jízdy s praktickou navigací nebo lepší pojištění, jako je dodatečné pokrytí řidičem nebo 0% spoluúčast. Rádi Vám pomůžeme na vašich cestách v Nice ve Francii!

 

Rezervovat auto hned

 

Nice city market

 

Podívejte se na vše, co Nice nabízí, s vypůjčeným vozidlem od Sixtu

Nice je domovem fantastických kulturních institucí a nabízí muzea věnované Chagall i Matisse. Pokud cestujete po okolí nebo se vydáte na projížďku přírodou, proveďte návštěvu těchto kulturních míst. S pronajatým autem z autopůjčovny Sixt můžete dojet nedaleko Nice na písečné pláže v nedalekých městech, jako jsou Antibes a Cannes. Můžete také vyrazit na výlet do vnitrozemí do podhůří Grasse, města s dlouhou historií výroby parfémů. Ať už se rozhodnete vyrazit z jakéhokoli směru, užijte si jízdu s pohodlným a komfortním zapůjčeným vozidlem od Sixtu.

 

Nabídka aut Sixt