112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT MNICHOV

Sixt nabízí prémiovou službu autopůjčoven po celém Mnichově. Náš vozový park s řadou úsporných a luxusních vozidel uspokojí potřeby vašeho pronájmu. Ať už budete v Mnichově pracovně nebo rekreačně, pomůžeme Vám získat výhodnou cenu na vysoce kvalitní zapůjčené auto.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f085360ff1Muenchen-city.jpg

SE SIXTEM UVIDÍTE VÍC

Mnichov, známý pro svůj Oktoberfest, krásnou architekturu a rafinovanou kulturu, je jedním z nejznámějších měst Německa a oblíbeným cílem všech typů cestujících. Díky pohodlnému a spolehlivému vypůjčenému vozidlu se můžete snadno pohybovat a navštívit nejzajímavější místa v regionu. Naskočte do vypůjčeného vozidla a projeďte se po různých čtvrtích a zastavte u některých z fantastických muzeí, kulturních institucí nebo nákupních a stravovacích destinací. Podívejte se do muzea BMW nebo Německého Muzea, největšího vědeckého a technického muzea na světě. Jeďte do Schwabingu, kde trávíte čas v působivých zahradách a pozemcích v Nymphenburgu, nebo se vydejte dále na sever k zámku Schleissheim. Vypůjčené vozidlo Vám také umožní vyrazit na výlety na nedaleké hrady, jezera anebo do Bavorských Alp. Užijte si naplno své výlety a prohlídky po Mnichově a této malebné německé oblasti s pronajatým vozidlem u společností Sixt!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f085361838Muenchen-city-3.jpg

PRONÁJEM VOZIDLA V MNICHOVĚ

K dispozici pro pronájem automobilů z Mnichovských poboček je velký výběr vozidel různých stylů. Můžete si vybrat, zda odjedete v luxusním sedanu (Maserati XE) nebo SUV (BMW X3), elegantním kabrioletu (Audi A3 cabrio) či sportovním automobilu, nebo spíše kompaktní automobil (VW Golf), který je šetrnější k vašemu rozpočtu. Pravidelně vyměňujeme náš vozový park, takže bez ohledu na to, který vůz nejlépe vyhovuje vašim cestám v Mnichově, budete řídit moderní a dobře udržovaný automobil. Díky cenově dostupným nabídkám na celou řadu upgradů a doplňků si můžete snadno přizpůsobit svůj vypůjčený vůz pro optimální zážitek z jízdy. Dětské sedačky, navigace, připojištění a další řidiči jsou jen některé z doplňků, které můžete zahrnout při rezervaci online nebo telefonicky u našeho týmu. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme garantovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f08536149bMuenchen-city-2.jpg