Sixt Mnichov

 

Sixt nabízí prémiovou službu autopůjčoven po celém Mnichově. Náš vozový park s řadou úsporných a luxusních vozidel uspokojí potřeby vašeho pronájmu. Ať už budete v Mnichově pracovně nebo rekreačně, pomůžeme Vám získat výhodnou cenu na vysoce kvalitní zapůjčené auto.

 

Mnichov město

 

Pronájem vozidla v Mnichově

K dispozici pro pronájem automobilů z Mnichovských poboček je velký výběr vozidel různých stylů. Můžete si vybrat, zda odjedete v luxusním sedanu (Maserati XE) nebo SUV (BMW X3), elegantním kabrioletu (Audi A3 cabrio) či sportovním automobilu, nebo spíše kompaktní automobil (VW Golf), který je šetrnější k vašemu rozpočtu. Pravidelně vyměňujeme náš vozový park, takže bez ohledu na to, který vůz nejlépe vyhovuje vašim cestám v Mnichově, budete řídit moderní a dobře udržovaný automobil. Díky cenově dostupným nabídkám na celou řadu upgradů a doplňků si můžete snadno přizpůsobit svůj vypůjčený vůz pro optimální zážitek z jízdy. Dětské sedačky, navigace, připojištění a další řidiči jsou jen některé z doplňků, které můžete zahrnout při rezervaci online nebo telefonicky u našeho týmu. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme garantovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Mnichov centrumr

 

Se Sixtem uvidíte víc

Mnichov, známý pro svůj Oktoberfest, krásnou architekturu a rafinovanou kulturu, je jedním z nejznámějších měst Německa a oblíbeným cílem všech typů cestujících. Díky pohodlnému a spolehlivému vypůjčenému vozidlu se můžete snadno pohybovat a navštívit nejzajímavější místa v regionu. Naskočte do vypůjčeného vozidla a projeďte se po různých čtvrtích a zastavte u některých z fantastických muzeí, kulturních institucí nebo nákupních a stravovacích destinací. Podívejte se do muzea BMW nebo Německého Muzea, největšího vědeckého a technického muzea na světě. Jeďte do Schwabingu, kde trávíte čas v působivých zahradách a pozemcích v Nymphenburgu, nebo se vydejte dále na sever k zámku Schleissheim. Vypůjčené vozidlo Vám také umožní vyrazit na výlety na nedaleké hrady, jezera anebo do Bavorských Alp. Užijte si naplno své výlety a prohlídky po Mnichově a této malebné německé oblasti s pronajatým vozidlem u společností Sixt!

 

Nabídka aut Sixt

 

Mnichov