Sixt Malaga

 

Autopůjčovna Sixt nabízí velký výběr služeb v Málaze ve Španělsku. Nabízíme velký výběr aut k zapůjčení od luxusních aut, kabrioletů, dodávek, úsporných automobilů, a ještě mnohem více. Pokud plánujete vyrazit na výlet po Španělsku, autopůjčovna Sixt nabízí jednosměrné vrácení po celém Španělsku. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše potřeby pronájmu, autopůjčovna Sixt má pro Vás ten pravý pronájem, ať už je to na jeden den nebo měsíc! Tešíme se, až Vás přivítáme v Malaze ve Španělsku

 

Málaga, Španělsko – evropská destinace, která cestovatele potěší v objevování

Od skalnatých přímořských útesů po klikaté stezky přes budovy staré stovky let, je těžké stihnout vše, co se dá v Malaze vidět. Z tohoto důvodu bude pro cestovatele výhodné pronajmout si auto během jejich pobytu. Půjčením vozidla v autopůjčovně Sixt budou mít návštěvníci mnohem více svobody k prozkoumání všech krásných atrakcí, které toto španělské město může nabídnout.

Řidiči, kteří si pronajímají auto, často činí Plaza de Toros La Malagueta jednou z jejich hlavních zastávek. Jen kousek od pláže Malagueta je toto centralizované místo domovem býků a stadionů, které jsou zároveň vzrušující a majestátní. Odtud se mohou řidiči pronajatým vozidlem dostat do Tortugy. Tortuga se nachází přímo u pobřeží malebných španělských pláží a nabízí návštěvníkům možnost pochutnat si na místních specialitách a užít si atmosférické bary, které propínají pobřežní úsek. 

 

Rezervovat auto hned

 

malaga-city-content

 

Užijte si umění, kulturu a časem poznamenanou architekturu v Malaze

Se svobodou, kterou umožňuje pronájem vozidla, mohou cestovatelé pokračovat ve zkoumání Malagy směřováním do La Concepcion. Přes 150let, tyto extravagantně tvarované zahrady jsou místem krásy, které španělská kultura uchovala a kultivovala po generace. Tyto zahrady, které byly původně vytvořeny markýzou z Loringu, jsou domovem více než 5 000 různých druhů rostlin. V roce 1943 se stalo památkovým místem, které každoročně přitahuje návštěvníky z celého regionu.

Pro všechny cestovatele, kteří v zapůjčeném vozidle z autopůjčovny Sixt sebou vezou i děti, tu je Tivoli World. Tento zábavní park je jediný v regionu již téměř 20 let. Kromě jízd zaměřených na děti i dospělé si návštěvníci parku mohou užít i každodenní pořady, které putují po vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Pokud jízdy nejsou přesně podle vašich představ, pak park nabízí botanické zahrady, které jsou krásné a vzdělávací. Najít okouzlující vinárnu, je stejně snadné jako směřování k Bodega El Pimpi. Podávají kulinářské lahůdky a nabízejí pouze ta nejlepší vína z oblasti Malaga. Atmosféra je kultivovaná, a přitom odráží dědictví, díky kterému je toto město v průběhu času tak nádherné. Návštěvníci si mohou pochutnat na domácích tapas, bramborových kroketách a obrovském množství tradičních španělských jídel, které jsou připraveny podle nejpreciznějších standardů. Desítky osobností navštívily místo s dobrým jídlem a jedinečnou atmosférou, kterou tato vinárna nabízí.

 

Nabídka aut Sixt