112 let na Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA SIXT V MAASTRICHTU

V naší autopůjčovně v Maastrichtu si můžete vybrat z vozů nejlepších světových značek a špičkové kvality. Vyberte si automobil, který Vám sedí nejlépe, ať už je to kabriolet, kompaktní autíčko, sedan, sportovní auto nebo SUV. Zapůjčíme Vám také nákladní vozy a dodávky, vhodné pro ty, kteří chtějí převézt velký náklad nebo cestují ve větší skupině osob. Ať si vyberete jakýkoli model, přizpůsobte si své dobrodružství podle sebe prostřednictvím našich speciálních doplňkových služeb. Proveďte rezervaci online nebo po telefonu a objednejte si doplňkové služby jako je zapůjčení GPS, dětské sedačky a rozšířené pojištění. Mějte prosím na paměti, že jsme schopni Vám zaručit pouze kategorii vozidla, nikoli konkrétní model.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f214e95710maastricht-city-content.jpg

SIXT MAASTRICHT

V Maastrichtu máme několik poboček, které jsou umístěny napříč městem tak, aby pro Vás bylo využití našich služeb, co nejjednodušší. Auto, které máme v našem vozovém parku, uspokojí Vaše potřeby, ať už máte jakékoli plány. Vyberte si ze široké nabídky z našich ekonomických nebo luxusních vozů.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

POZNEJTE MAASTRICHT S AUTEM OD SIXTU

Maastricht leží na jihu Nizozemska. Je to město, které je známé svými velkolepými stavbami, výbornou kuchyní a jedinečnou multikulturní atmosférou. Když si v Maastrichtu zapůjčíte auto, budete mít skvělou možnost prozkoumat toto krásné a malebné město s bohatou historií. Vyvezte své auto do přírodního historického muzea, ve kterém naleznete více než 550.000 exponátů. Můžete se také vydat do Saint Pietersberských jeskyní, které v sobě skrývají slínovcové doly s více než 20.000 tunely a cestičkami. Poznejte živé město, jako je Maastricht, ve svém vlastním tempu a v pohodlí vozu od Sixtu. Bude nám potěšením Vám předat klíčky a pomoci Vám na Vaší cestě!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg