112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT LYON

Autopůjčovna Sixt v Lyonu je tou správnou volbou při návštěvě města. Sixt nabízí širokou nabídku vozů, ze které si můžete vybrat kabriolety, ekonomická auta, luxusní vozy a mnohem více. Dovolte Sixtu, aby byl Vaším společníkem na Vaší dovolené či služební cestě.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f262f65cdflyon-city-content.jpg

CESTOVÁNÍ V LYONU S VOZEM OD SIXTU

V Lyonu je spousty míst, které můžete s pronajatým vozem od Sixtu navštívit. Lyon se pyšní velkým množstvím historických budov, které budete stoprocentně chtít vidět všechny. Jsou zde dva románské amfiteátry, které se nacházejí nedaleko vrchu Fourviere. Za návštěvu stojí také katedrála Svatého Jeana Baptiste, stejně jako bazilika Notre Dame de Fourviere.

Volba je vždy na Vás, v autopůjčovně Sixt si volíte typ vozu a dobu, po kterou ho chcete mít zapůjčený.
Jednou z největších výhod vypůjčení vozu v Lyonu je, že můžete navštívit libovolná místa ve chvíli, kdy se Vám to hodí a nemusíte se spoléhat na jízdní řády veřejné dopravy nebo na turistického průvodce. Můžete si vybrat velikost auta, která bude vyhovovat Vám i Vašemu rozpočtu. Vybírejte z naší nabídky kompaktních vozů, SUV a dalšími. Rozměry vozu budou záviset na počtu zavazadel a osob, které s Vámi chtějí cestovat.

Naše vozy jsou pravidelně servisovány, nemusíte se tedy bát, že by se Vám vůz na cestě nějak porouchal a Vy tak zůstali sami s rozbitým autem uprostřed Francie, kterou neznáte. Auto si můžete pronajmout na celou délku Vašeho pobytu v Lyonu nebo třeba jen na dva dny, když zatoužíte navštívit jiná města jako je Marseille nebo Bordeaux.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg