Sixt Londýn

 

S tolika senzačními destinacemi, které můžete prozkoumat v Londýně, jste povinni si užít svůj čas strávený v srdci Velké Británie. Pomocí levného zapůjčeného vozidla u autopůjčovny Sixt budete mít ve svém volném čase bezpochyby snadný pohyb po městě. Ať už doufáte, že v Londýně zažijete cokoliv, tato evropská metropole rozhodně nezklame. Nechte Sixt autopůjčovnu Vás provést úžasným městem Londýn v prémiovém vozidle.

 

London Houses of Parliament

 

Objevte úžasný Londýn se zapůjčeným vozidlem od Sixtu

Od jasných světel západního konce po nenápadné kouzlo Buckinghamského paláce je Londýn jedním z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Prohlídka města je díky použití vypůjčenému vozidlu mimořádně snadná. K dispozici v širokém sortimentu různých modelů a stylů, je snadné najít vozidlo, které vyhovuje vašim konkrétním potřebám cestování. Ať už cestujete s přáteli a rodinou, unikáte na romantický prodloužený víkend nebo prostě doufáte, že si uděláte trochu okružní jízdy po nádherném Londýně, zapůjčené vozidlo je vaší vstupenkou na senzační dobrodružství ve velkoměstě.

 

Rezervovat auto hned

 

London city center

 

Nabídky autopůjčovny Sixt v Londýně

Sixt usnadňuje Vám umožní zapůjčení vozidla po celém Londýně! Nezáleží na tom, zda hledáte dopravu z letiště, vlakového nádraží nebo do centra. Sixt se nachází po celém Londýně s vozidly k pronájmu, jako jsou kabriolety (BMW 2 cabrio), luxusní auta (Range Rover Evoque), ekonomická a mnoho dalšího. Cestujte po celém Londýně a Velké Británii s autopůjčovnou Sixt. Pokud letíte do Londýna a chcete vidět celou Evropu, autopůjčovna Sixt nabízí jednosměrné půjčení vozidla v Londýně a v Evropě. Pokud cestujete do Londýna a potřebujete odvoz, autopůjčovna Sixt splní všechny vaše potřeby.

 

London bridge

 

Objevte Londýn

Londýn je skutečně pozoruhodné město s mnoha oblíbenými památkami hlavního města roztroušenými po centrálních částech města. Westminsterské opatství, Big Ben a budovy parlamentu a Buckinghamský palác jsou některé z oblíbených míst v oblasti známé jako Westminster. Sousední London City je další populární oblastí, kde sídlí památky, jako je katedrála svatého Pavla a mrakodrap Gherkin (okurka). Kromě mnoha historických památek je Londýn také známý pro mnoho přírodních prostor. Hyde Park je snadno nejznámějším veřejným parkem v Londýně. Tento masivní park je obložen asi 350 akry (1,5 km²). Park je rozdělen jezerem známého jako Serpentine, který byl vytvořen v roce 1730. Kromě Hyde Parku patří mezi další známé přírodní oblasti Hampstead Heath a Kensingtonské zahrady. Pokud hledáte živější stránku života v hlavním městě, možná byste měli zvážit návštěvu oblastí, jako jsou Camden nebo Soho. Camden Market se nachází ve čtvrti Camden, spolu s londýnskou zoo a Camden Arts Center. Na druhou stranu je Soho oblíbeným cílem zábavních podniků a nočních klubů. Zkoumání bohaté rozmanitosti mnoha městských částí je jednou z nejoblíbenějších aktivit pro ty, kteří se vydávají do Londýna.

 

Nabídka aut Sixt