112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA SIXT V LINCI

Vyberte si z naší rozsáhlé flotily kvalitních automobilů ten, se kterým budete jezdit po rakouském Linci. Cestujete-li obchodně nebo jen pro potěšení, v našem vozovém parku zajisté naleznete automobil, který bude odpovídat Vašim potřebám. Vyberte si z nabídky kompaktních aut, sportovních modelů a kabrioletů, SUV a dodávek. Vypůjčení auta v Linci si můžete přizpůsobit na míru prostřednictvím našich doplňkových služeb, jako je zapůjčení dětské sedačky, navigace či flexibilní pojištění. Rezervujte si své auto online nebo po telefonu a mějte při tom na paměti, že Vám můžeme garantovat rezervaci vozu ve vybrané kategorii nikoli konkrétního modelu.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

SIXT LINZ/LINEC

Sixt Vám v Linci umožní snadný pronájem vozu. S naším rozsáhlým vozovým parkem Vám můžeme nabídnout pohodlnou a stylovou jízdu. Díky přijatelným cenám, nepřekonatelnému zákaznickému servisu a velkému výběru prémiových vozů pokryjeme všechny Vaše potřeby.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656fa1d512007linz-city-content.jpg

CO DĚLAT A VIDĚT V LINCI S AUTEM OD SIXTU

Linz (česky Linec) je hlavním městem spolkové republiky Horní Rakousy a nachází se v atraktivní oblasti po obou březích řeky Dunaj. S pronajatým vozem můžete vyrazit do malebné oblasti známé svými kostely, muzei a kulturními lákadly. Vydejte se na cestu a navštivte zajímavá místa Horních Rakous, jako Schlossmuseum, Ars Electronica Center a botanické zahrady. S pronajatým autem můžete cestovat po okolních městech jako Wels nebo Wilhering. Cestujte s lehkostí a v pohodlí vozů od Sixtu. Těšíme se, až staneme Vašimi partnery na cestách.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg