Autopůjčovna Kypr

 

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem aut na Kypru pomocí našich dostupných cen, rozsáhlé flotily a dobře umístěných poboček podle vašich potřeb. Bez ohledu na to, co vaše plány na Kypru znamenají, máme dostatek luxusu a ekonomiky, které si můžete pronajmout. Vydejte se pohodlně, stylem a lehkostí v top značkovém a kvalitním vozu z autopůjčovny Sixt.

 

Kypr Girne/Kyrenia

 

Pronajměte si auto na Kypru se Sixtem

Naše autopůjčovny Sixt na Kypru poskytují velký výběr vozidel od některých z nejlepších výrobců automobilů na světě (VW, Audi). Můžete si vybrat z moderních kompaktních automobilů a sedanů, sportovních automobilů a kabrioletů, SUV a dodávkových vozidel. Máme také nabídky na doplňky, takže si můžete snadno přizpůsobit svůj pronájem vozidla od autopůjčovny Sixt přesně podle vašich potřeb. Zahrňte dětskou sedačku, navigace, dalšího řidiče a další při rezervaci dopředu online nebo telefonicky. Uvědomte si však, že můžeme zarezervovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

Rezervovat auto hned

 

Kypr Nicosia/Lefkosia

 

Tipy pro řízení na Kypru

Zde je několik pravidel a předpisů, které byste měli mít na paměti, když řídíte svůj vypůjčený automobil z autopůjčovny Sixt na Kypru. Než se vydáte na cestu, seznamte se se zákonem o řízení. Několik základních tipů je:

  • Řízení je na levé straně silnice na Kypru.
  • Bezpečnostní pásy musí vždy používat řidiči i cestující.
  • Děti do pěti let musí jezdit na zadním sedadle.
  • Rychlostní limity jsou stanoveny v určitých oblastech a na dálnicích je minimální rychlost 65 km / h.

 

Kypr Pafos

 

Co vidět s námi pronajatým vozem od autopůjčovny Sixt

Vaše půjčovna aut na Kypru Vám umožní prozkoumat tento krásný ostrov volně a vlastním tempem. Půjčte si auto z autopůjčovny Sixt, abyste navštívili místa jako je Světové dědictví UNESCO v Pafosu, které nabízí pozoruhodné atrakce, jako je Villa Dionysos, která je domovem některých z nejlépe dochovaných mozaikových podlah ve Středomoří. Zapůjčené vozidlo Vám také umožní přístup na nádherné pláže na Kypru, jako je ta v Kouriu u Limassolu, na pozadí s výhledem na starověký řecko-římský amfiteátr. Snad nejznámější pláží je Petra Tou Romiou nebo Aphrodite beach, legendární místo vzniku Afrodity z moře. Otevřete dveře svým cestovním možnostem s pohodlným zapůjčeným vozem z autopůjčovny Sixt.

 

Nabídka aut Sixt