112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA SIXT V IRSKU

Když si v Irsku pronajmete auto z autopůjčovny Sixt, máte spoustu možností, jak se přizpůsobit vašim potřebám. V naší autopůjčovně Sixt máme k dispozici řadu moderních vozidel od některých z nejlepších výrobců na světě. Vyberte si z našich prémiových kompaktních vozů a sedanů, sportovních vozů a kabrioletů, SUV a dodávek. Svůj pronájem automobilu v Irsku si můžete dokonce upravit pomocí našich nabídek doplňků a upgradů. Doplňky jako dětské sedačky, navigace, krytí dalších řidičů a další Vám pomohou zajistit optimální zážitek z jízdy. Mějte prosím na paměti, že Vám můžeme zaručit pouze to, že obdržíte vozidlo ve Vámi vybrané kategorii, a nikoli pro konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

AUTOPŮJČOVNA IRSKO

Pronajměte si auto v Irsku s autopůjčovnou Sixt a cestujte v pohodlí, stylu a s lehkostí. Máme několik ideálních míst, kde Vás můžeme dostat za volant kvalitního automobilu špičkové značky (například Škoda, Mercedes, Jaguar) autopůjčovny Sixt. S dostupnými cenami a velkým výběrem úsporných a luxusních vozidel jsme pokryli vaše potřeby mobility v Irsku.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2b0aa156cireland-country.jpg

CO VIDĚT SE ZAPŮJČENÝM VOZIDLEM Z AUTOPŮJČOVNY SIXT V IRSKU

S autopůjčovnou Sixt si můžete užít všeho, co Vám Irsko nabízí. Můžete se vydat na prohlídku pulzujícího města Dublin nebo do dalších velkých irských měst a mít také možnost prozkoumat malebnou krajinu. S pronajatým autem se můžete vydat na nenápadné projížďky malými městy a vesnicemi plnými zachovaného šarmu a tradicemi. Můžete projet krajinou plnou doškových střech kraje Donegal, navštívit hrady a útesy Moher v Shannonu a samozřejmě políbit slavný Blarney Stone. Bez ohledu na to, kterým směrem se vydáte, vydejte se na cestu pohodlně a bezpečně s autopůjčovnou Sixt!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

TIPY PRO DOBRODRUŽNOU JÍZDU PO IRSKU

Sixt se chce ujistit, že máte na cestách bezpečnou a zábavnou zkušenost s pronajatým automobilem z autopůjčovny Sixt. V Irsku jsou předpisy pro řízení silně striktní a opatrné, zdvořilý způsob řízení je samozřejmostí. Zde je několik tipů na irskou jízdní etiketu:

  • Jízda v Irsku je po levé straně vozovky a auta dávají přednost doprava.
  • Nebuďte vystrašení, pokud na Vás jiný řidič bliká jejich výstražnými světly. Je to běžný způsob, jak rychle říci „děkuji“ za ukázku řidičské zdvořilosti.
  • U zpoplatněných silnic byste měli mít po ruce hotovost.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f2b0aa1c22ireland-country-1.jpg