112 let na Sixtu. 112 let tradice.

SIXT HAMBURG

Užijte si, co nejvíce z Vašich cest po Hamburku s vozem od Sixtu. S naším rozsáhlým vozovým parkem si můžete vybrat vůz, který splňuje Vaše požadavky a potřeby. Ať už cestujete služebně nebo jste na dovolené, vypůjčte si ekonomický či luxusní vůz v jakékoli pobočce Sixtu Hamburk a vydejte se za dobrodružstvím!

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f04bb20739Hamburg-Hafen.jpg

PŮJČTE SI V HAMBURKU AUTO OD SIXTU

My v Sixtu jsme hrdí na to, že Vám můžeme k zapůjčení nabídnout prvotřídní vozy nejlepších světových značek. Pro pronájem máme v našich hamburských pobočkách k dispozici velké množství vozů různých druhů. Stačí si jen vybrat! Objevujte Hamburg v elegantním sportovním autě, kabrioletu, pohodlném sedanu, kompaktním voze nebo sportovním SUV. Pro ty, kteří mají velký náklad nebo cestují ve velké skupině, máme na výběr dodávky nebo nákladní automobily. Bez ohledu na to, jaký model vozu si vyberete, bude vždy dobře udržovaný a čistý. Nabízíme také možnost vylepšit Vaši rezervaci o užitečné doplňky, jako jsou dětské sedačky, GPS, dodatečná pojištění apod. Doplňkové služby vyřizujte v rámci rezervace, ať už online nebo telefonicky. Nezáleží na tom, jestli přiletíte letadlem, připlujete lodí nebo přijedete jiným způsobem. Ve všech případech budete mít své vozidlo bez problému k vyzvednutí na nejbližší pobočce.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f04bb20c0aHamburger-Speicherstadt.jpg

OBJEVTE HAMBURK SE SIXTEM

V moment, kdy usednete za volant vypůjčeného auta, vyrazte prozkoumat všechno to, co tak živé město jako je Hamburk nabízí. Naskočte do auta a udělejte si výlet po různých částech města. Zastavte se v některých z fantastických muzeí jako je Hamburger Kunsthalle nebo se projděte v elegantních obchodech Alster Arkaden. Nemůžete vynechat ani výlet do úžasné botanické zahrady Planten en Blomen s největší japonskou zahradou na světě. Pronájem auta Vám také umožní vydat se do okolí a prozkoumat malebná města a zámky. Pokud Vám nestačí objevování tohoto krásného města na Labi, vydejte se ještě dál k Baltskému moři. Užijte si se Sixtem pobyt v Hamburku naplno!

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f04bb20e6cHamburger-Binnenalster.jpg