112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT GLASGOW

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu v Glasgow. S našimi dostupnými cenami a komplexními službami jsme pokryli vaše potřeby mobility. Vyberte si z naší široké nabídky luxusních a ekonomických možností pro nejvyšší kvalitu, pronájem nejlepších značek (BMW, Škoda, Audi) automobilů v Glasgow.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f1dc69f759Glasgow-city.jpg

PRONÁJEM VOZIDLA OD SIXTU GLASGOW

Autopůjčovna Sixt disponuje širokou nabídkou vozidel k pronájmu v Glasgow. Poskytujeme moderní vozidla a před usazením našich zákazníků za volant se ujišťujeme, že jsou všechny vozidla dobře udržovaná a čistá. Náš vozový park obsahuje modely od nejlepších výrobců automobilů na světě v různých stylech. Můžete si vybrat z našich kompaktních automobilů (Seat Leon) a sedanů, sportovních automobilů či kabrioletů, SUV a dodávek. Nabízíme také nabídky na doplňky a upgrady, takže si můžete přizpůsobit pronájem vozu v Glasgow přesně podle vašich potřeb. Při rezervaci online nebo přes telefon lze zahrnout dětské sedačky, navigaci, krytí dalších řidičů, pojistné balíčky a další. Vezměte prosím na vědomí, že budete mít rezervovanou kategorii automobilu a nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f1dc69fae4Glasgow-city-3.jpg

ZÁŽITEK V GLASGOW S AUTOPŮJČOVNOU SIXT

Půjčením auta v autopůjčovně Sixt v Glasgow můžete navštívit některá z nejkrásnějších a historických památek ve Skotsku. Projeďte se městem se zapůjčeným vozidlem a navštivte mnoho muzeí, nákupních a stravovacích destinací v okolí Glasgow. Jeďte na East End a stravte čas ve slavné nekropoli, na stoletém hřbitově. Nebo se můžete vydat na jih do Pollok Country Parku na nějaký čas na venkově v lesích nebo si prohlédnout umělecká díla v Pollok House and Burell Collection. Krásná příroda je na dosah s vašim zapůjčeným vozidlem. Krátkou jízdou se dostanete k Loch Lomond, největšímu úseku otevřené vody v Británii. Plánujete však strávit svůj čas v Glasgow, dejte šanci si rozšířit svůj itinerář pomocí vašeho vozu. Těšíme se na předání klíčů!

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/65a55447c8e01London-city-page-3.jpg