Menu

Sixt Glasgow

 

Autopůjčovna Sixt usnadňuje pronájem automobilu v Glasgow. S našimi dostupnými cenami a komplexními službami jsme pokryli vaše potřeby mobility. Vyberte si z naší široké nabídky luxusních a ekonomických možností pro nejvyšší kvalitu, pronájem nejlepších značek (BMW, Škoda, Audi) automobilů v Glasgow.

 

Glasgow city

 

Pronájem vozidla od Sixtu Glasgow

Autopůjčovna Sixt disponuje širokou nabídkou vozidel k pronájmu v Glasgow. Poskytujeme moderní vozidla a před usazením našich zákazníků za volant se ujišťujeme, že jsou všechny vozidla dobře udržovaná a čistá. Náš vozový park obsahuje modely od nejlepších výrobců automobilů na světě v různých stylech. Můžete si vybrat z našich kompaktních automobilů (Seat Leon) a sedanů, sportovních automobilů či kabrioletů, SUV a dodávek. Nabízíme také nabídky na doplňky a upgrady, takže si můžete přizpůsobit pronájem vozu v Glasgow přesně podle vašich potřeb. Při rezervaci online nebo přes telefon lze zahrnout dětské sedačky, navigaci, krytí dalších řidičů, pojistné balíčky a další. Vezměte prosím na vědomí, že budete mít rezervovanou kategorii automobilu a nikoli konkrétní model.

 

Rezervační formulář Sixt

 

Glasgow city center

 

Zážitek v Glasgow s autopůjčovnou Sixt

Půjčením auta v autopůjčovně Sixt v Glasgow můžete navštívit některá z nejkrásnějších a historických památek ve Skotsku. Projeďte se městem se zapůjčeným vozidlem a navštivte mnoho muzeí, nákupních a stravovacích destinací v okolí Glasgow. Jeďte na East End a stravte čas ve slavné nekropoli, na stoletém hřbitově. Nebo se můžete vydat na jih do Pollok Country Parku na nějaký čas na venkově v lesích nebo si prohlédnout umělecká díla v Pollok House and Burell Collection. Krásná příroda je na dosah s vašim zapůjčeným vozidlem. Krátkou jízdou se dostanete k Loch Lomond, největšímu úseku otevřené vody v Británii. Plánujete však strávit svůj čas v Glasgow, dejte šanci si rozšířit svůj itinerář pomocí vašeho vozu. Těšíme se na předání klíčů!

 

Rezervační formulář Sixt

 

London bridge

 

 
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací