112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT FRANKFURT

Pokud se rozhodnete cestovat do Frankfurtu, ať za prací nebo na dovolenou, určitě si v našem vozovém parku vyberete auta té nevyšší kvality. Zaměstnanci poboček Sixt po celém Frankfurtu se velmi těší na to, až Vám budou moci předat klíčky od vašeho vypůjčeného auta.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f03a8561adfrankfurt-am-main-skyline.jpg

AUTOPŮJČOVNA SIXT VE FRANKFURTU NAD MOHANEM

Náš vozový park ve Frankfurtu nabízí vozidla od nejlepších výrobců automobilů na světě. Projeďte se ekonomickým a kulturním centrem Německa v půjčeném autě značky BMW, Audi nebo Mercedes. Bez ohledu na Váš rozpočet Vám nabídneme cenově dostupná vozidla, jako jsou kompaktní vozy, sedany, sportovní auta a kabriolety, SUV a dodávky. Zapůjčení auta si můžete přizpůsobit na míru například pomocí GPS, extra pojištěním, dětské sedačky apod. Tyto bonusové služby vyřiďte s rezervací online nebo po telefonu. Pamatujte však, že Vám můžeme zaručit pouze kategorii zarezervovaného vozu, nikoli konkrétní model. Ať už do Frankfurtu přiletíte, přijede vlakem nebo jakýmkoli jiným způsobem, nebude pro Vás problém nalézt některou z poboček Sixtu a vypůjčit si čisté a spolehlivé auto.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f03a8564ccFrankfurt_Roemer.jpg

KAM JET A CO VE FRANKFURTU VIDĚT S VYPŮJČENÝM AUTEM OD SIXTU

Frankfurt je velmi vzrušující město plné fantastických muzeí a s řadou zajímavých atrakcí. Projeďte se po jednotlivých částech města a užijte si čas ve frankfurtské zeleni, parcích, nákupních centrech a restauracích. Pokud máte dostatek času, vyjeďte si za město do okolí Frankfurtu. Můžete vyrazit po okolních přírodních krásách nebo starobylých hradech a historických památkách. Vypůjčením auta získáte možnost vyjet si na výlet do údolí Rýna nebo do Černého lesa. Rozhodnete-li se strávit nějaký čas ve Frankfurtu, ujistěte se, že to bude v pohodlí a stylu autopůjčovny Sixt.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg