112 let na Sixtu. 112 let tradice.

SIXT EDINBURGH

Autopůjčovna Sixt má několik poboček rozmístěných po celém Edinburghu, což usnadňuje získání vozidla k zapůjčení bez ohledu na to, kde jste ve městě. S autopůjčovnou Sixt budete mít možnost získat to správné vozidlo pro vaši cestu, pokud hledáte SUV, luxusní vůz, dodávku nebo ekonomický vůz, který budete moci najít za přijatelnou cenu s autopůjčovnou Sixt. Nechte Sixt být vaší autopůjčovnou ve skotském Edinburghu!

 

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

A CO TAKHLE PRONAJMOUT SI VOZIDLO V EDINBURGHU?

V celém Skotsku je mnoho skvělých věcí, které můžete vidět a dělat. Autopůjčovna Sixt v Edinburghu ve Velké Británii Vám poskytne svobodu řídit tam, kam chcete, abyste viděli vše, co město nabízí. S půjčeným autem můžete řídit, kdy a kam chcete, aniž byste se spoléhali na taxíky nebo jakoukoli jinou formu veřejné dopravy. To zahrnuje plážovou čtvrť i historickou vesnici Duddingston. K vidění je Stockbridge a to s nezávislým nákupním centrem a také staré město, které budete chtít vyzkoušet, protože zahrnuje královskou míli, což je míle, která vede celou cestu od hradu k paláci.

Jen kousek od Edinburghu je South Queensferry, což je malebné městečko, které je bohaté na obchůdky, které svádí k nakupování a úchvatných výhledů na vodu. Dále mimo hranice Edinburghu jsou také různé skotské lihovary, golfová hřiště a mnoho dalšího. Pokud máte půjčené vozidlo v Edinburghu, budete moci všechny tyto památky vidět sami. Autopůjčovny Sixt Vám poskytují možnost řídit podle svého plánu i více. Nemusíte se spoléhat na to, zda máte domluvenou prohlídku, nebo ne, a můžete zůstat v cíli tak dlouho, jak chcete, aniž byste rozrušili ostatní, kteří s Vámi cestují. Můžete si vybrat z různých automobilů k zapůjčení u autopůjčovny Sixt. Najdete kompaktní automobily, automobily standardní velikosti (Peugeot 3008), dodávky, SUV (Kia Sportage) a mnoho dalších. Velikost vozu určujete podle toho, kolik lidí je s Vámi a kolik místa potřebujete pro zavazadla. Můžete si také vybrat na základě rozpočtu. 

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f1912d988bedinburgh-city-content.jpg

PROČ CESTOVAT S PRONAJATÝM VOZIDLEM OD SIXTU?

Příležitost navštívit Skotsko můžete získat pouze jednou. Pokud jste v Edinburghu, chcete mít možnost dostat se z jedné strany města na druhou podle vlastních podmínek. Dále budete chtít být schopni prozkoumat město, podle svých přání. Když využijete pronajatého automobilu z autopůjčovny Sixt v Edinburghu, využijete možnosti řídit, kdy a kam chcete. Získáte kvalitní vozidlo, asistenční službu na silnici, trasy kamkoli chcete a další. Je to nejjednodušší způsob, jak se po městě dostat, protože máte kontrolu nad tím, kam jdete.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg