112 let Sixtu. 112 let tradice.

SIXT DÜSSELDORF

Pokud jste se rozhodli půjčit si auto v německém Düsseldorfu, vybrali jste si možnost vidět více ze samotného města stejně tak jako z jeho okolí. Pokud cestujete do města, kde si můžete pronajmout auto, otevírá se Vám mnoho možností pro objevování a nemusíte se spoléhat například na jízdní řády autobusů.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f026f71e71duesseldorf-citypage.jpg

PRONAJMOUT SI AUTO V DÜSSELDORFU JE SKVĚLÝ NÁPAD!

Nyní budete mít možnost vidět o tolik více. Můžete se vydat do starého města a vidět zničené budovy z druhé světové války, promenádu, Burgplatz, kde uvidíte hned vedle řeky Rýn krásný zámek a mnohem více. Když máte auto, můžete jednoduše najet na dálnici a vydat se do jiných měst, například do Berlína nebo Hamburku. Německo má skvěle zvládnutou veřejnou dopravu, ale žádný z autobusů ani vlaků nejezdí 24 hodin denně a to by mohlo nepatrně narušit Vaše plány. S půjčeným autem máte možnost se dostat kdykoli a kamkoli. Sixt Vám nabízí pronájem různých druhů automobilů v nejlepší kvalitě. Můžete mít automobil s automatickou převodovkou, satelitním rádiem a navigačním systémem. Se Sixtem máte možnost zavolat o pomoc do jakékoli pobočky a požádat o silniční asistenci nebo jen o radu, kudy se dostat, tam kam potřebujete. Čím více víte o Vašich možnostech, tím snažší pro Vás může být vybrat si aktivity, které chcete ve městě podniknout. Se zapůjčeným autem od Sixtu nejste limitovaní hranice města a máte tak větší volnost.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/656f02d792db5duesseldorf-citypage-1.jpg

MOŽNOSTI PŮJČENÍ AUTA V DÜSSELDORFU

Obzvláště, když navštívíte město s Vašimi kamarády či rodinou, chcete si být jistí, že se všichni pohromadě dostanou kamkoli. Nabízíme Vám několik druhů vozidel a záleží jen na Vás, jestli si zvolíte auto se dvěma, čtyřmi nebo s mnohem více sedadly. Vůz z půjčovny se opravdu vyplatí. Na veřejnou dopravu se nemůžete spolehnout 24 hodin denně, obzvláště když chcete zažít a vidět více z toho, co Německo nabízí. Düsseldorfu nabízí spousty historických památek v centru i jeho periferiích, kde také máte možnost si auto pronajmout.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg