112 let Sixtu. 112 let tradice.

AUTOPŮJČOVNA DÁNSKO

Pronájem vozidla v Dánsku s autopůjčovnou Sixt usnadňuje přes 20 poboček po celém Dánsku. Naše pobočky jsou na hlavních letištích, nádražích, hotelech a centrech měst, takže vyzvednutí vašeho automobilu v Dánsku je vždy pohodlné a snadné. Rezervaci si můžete udělat online nebo telefonicky s našim příjemným a informovaným personálem. Naplánujte si, co vše za památky a města chcete navštívit se zapůjčeným vozem v Dánsku. Náš vozový park splní jakákoliv přání. Na výběr máme kvalitní vozidla těch nejlepších značek (Audi, Jaguar). Nabízíme výhodné nabídky na navigace, dětské sedačky a možnosti připojištění dalšího řidiče. Vezměte prosím na vědomí, že můžeme garantovat pouze rezervovanou kategorii vozidel, nikoli konkrétní model.

 

REZERVOVAT AUTO HNED

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657082987aa37denmark-country-content.jpg

TIPY PRO ŘIDIČE V DÁNSKU

Dánsko přijímá řidičské průkazy EU a mezinárodní řidičské průkazy náležející evropským nerezidentům. Pokud však řidičský průkaz je v jazyku jako je arabština, azbuka nebo čínština, musí být k licenci přiloženy mezinárodní řidičské oprávnění (IDP).

  • Minimální věk pro řízení automobilu Sixt v Dánsku je mezi 20 a 25 v závislosti na kategorii vozidla.
  • Příplatky platí pro řidiče do 26 let a liší se v závislosti na modelu zamluveného vozu.
  • Rychlostní limity v Dánsku jsou: v Obytné oblasti 50 km / h, Státní silnice 80 km / h a na dálnici 100–130 km / h.

 

https://www.sixt.cz/User_Files/contenttemplateeditor/657082987b2e2denmark-side.jpg

CO VIDĚT SE ZAPŮJČENÝM VOZIDLEM V DÁNSKU

Malá mořská víla je jednou z kodaňských nejznámějších památek. Tato bronzová socha Edvarda Eriksena leží v blízkosti městské promenády a vychází z pohádky dánského autora Hanse Christiana Andersena. Nyní má bratra v sedící podobě Han, který se nachází v přístavním městě Helsingor, kam můžete zajet se svým zapůjčeným vozidlem ze Sixtu. Tato socha každou hodinu zavře oči na zlomek vteřiny. Kodaňská opera navržená Henningem Larsenem je jednou z nejmodernějších na světě. Nyní je Roskilde na seznamu světového dědictví UNESCO první gotickou katedrálou, která byla postavena z cihel. Jeho štíhlé věže dominují panorama města Roskilde na ostrově Zealand. Dánsko je rovina a na pouhých 147 metrů byl Himmelbjerget kdysi považován za svůj nejvyšší přírodní bod, ke kterému se jednoduše dostanete s vašim zapůjčeným vozidlem v klidu, pohodlí a v bezpečí.

 

NABÍDKA AUT SIXT

https://www.sixt.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg