Autopůjčovna Chorvatsko

 

Pohybujte se po Chorvatsku volně a vlastním tempem se zapůjčeným vozem u autopůjčovny Sixt. Máme řadu ideálních umístění našich poboček po celé zemi, včetně všech hlavních letišť. Díky našim výhodným a dostupným cenám pro náš velký výběr luxusních a úsporných vozidel můžeme snadno uspokojit vaše potřeby mobility v Chorvatsku.

 

Chorvatské pobřeží

 

Rezervovat auto hned

 

Pronajměte si auto v autopůjčovně Sixt Chorvatsko

Na našich pobočkách v Chorvatsku je k dispozici celá řada vozidel vhodných pro řadu vašich plánů nebo účelů. Náš vozový park obsahuje nejmodernější modely od nejlepších značkových výrobců ( BMW, Škoda) v různých stylech. Můžete si vybrat z našich prémiových kompaktů a sedanů, sportovních vozů a kabrioletů, SUV a dodávek. Bez ohledu na váš rozpočet, styl nebo řidičské potřeby, naše rozsáhlé možnosti je pokrývají. Můžete si také přizpůsobit pronájem automobilu v autopůjčovně Sixt v Chorvatsku pomocí našich nabídek na doplňky a upgrady. Zahrňte užitečné doplňky, jako je dětská sedačka, navigace, další řidič nebo více, když si rezervujete dopředu online nebo telefonicky. Mějte prosím na paměti, že můžeme zarezervovat pouze kategorii automobilů, nikoli konkrétní model.

 

Chorvatsko hrad

 

Tipy pro řízení Chorvatska

Ačkoli většina dálnic v Chorvatsku je dobře udržovaná, existují i oblasti s nezpevněnými cestami. Země má relativně nízké rychlostní limity, které je třeba dodržovat, zejména proto, že se často setkáte se zvířaty přecházejícími silnici a silnicí v horších podmínkách. Zde je několik tipů pro bezpečnější jízdu v autě Sixt:

  • Jízda v Chorvatsku je na pravé straně silnice.
  • Řidiči, kteří si pronajímají auto v Chorvatsku, musí mít platný řidičský průkaz ve své zemi pobytu.
  • Odbočení vpravo když svítí červená jsou přísně zakázána, pokud to nepovolí další zelená šipka.
  • Chorvatsko má nulovou toleranci pro řízení pod vlivem alkoholu a trest za porušení je přísný, s pokutami až 2 000 EUR a dokonce i tresty odnětí svobody

 

Atrakce, které musíte vidět s vaším pronajatým vozidle z autopůjčovny Sixt v Chorvatsku

Přestože je Chorvatsko menší zemí, je domovem velkých oblastí přírodní krásy Můžete prozkoumat a zažít vše, co tato nádherná země nabízí, s pohodlím a jednoduchostí vašeho půjčeného auta od autopůjčovny Sixt. Existuje mnoho neuvěřitelných pláží, které můžete navštívit jak na istrijském poloostrově, tak podél dalmatského pobřeží. Návštěva ohromujícího národního parku Kornati nebo národního parku Krka a Plitvická jezera, které jsou známé svými vodopády, jsou také destinací, které by neměly chybět. Chorvatsko je také hostitelem pulzujících měst, jako je hlavní město Záhřeb, přímořské město Zadar a Dubrovník, které je nejjižnějším městem. S tím vším co je v k vidění a dělání v Chorvatsku a zapůjčeným vozidlem z autopůjčovny Sixt si můžete být jistí, že zvládnete vše co je možné. Těšíme se na předání klíčů!

 

Nabídka aut Sixt